999 rezultate për

gaxhajt

Mbyllen hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt , 4 akuzat që rëndojnë mbi Ervis Martinajn Prokuroria ka mbyllur hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt në ish-Bllok. Sipas “Abc News”, Ervis Martinaj do të merr
E PLOTË/ Ja çfarë u gjet në xhupin e Fabian Gaxhajt Të enjten e 4 tetorit, Tirana u trondit nga një sherr me armë, ku mbeti i vrarë Fabian Gaxha si dhe u plagosën dy të tje
U vra në Bllok, por Gaxhajt i kishin mbetur dhe pak muaj jetë Fabian Gaxha është viktima e sherrit masiv në Bllok, ku gjithashtu mbetën të plagosur edhe Ervis Martinaj e Eljon Hato.