999 rezultate për

gattuson

Bind Gattuson, Napoli dëshiron ta kompletojë transferimin e Bakayokos Mesfushori Tiemoue Bakayoko, ka impresionuar në Napolin dhe janë në bisedime me Chelsean për 18 milionë euro. Mesfush
Mos e humbisni: Tërbohet keq Gattuso, shikoni çfarë bën në stërvitjen e Napolit (VIDEO) Gennaro Gattuso nuk mund të heqë dorë kurrë nga grinta dhe loja e ashpër. Edhe pse ka disa vite që është larguar nga
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Gattuso merr lajmin e rëndë, i ndërron jetë e motra Rino Gattuso ka marrë një lajm shokues. Motra e tij, Francesca ka ndërruar jetë në moshën 37- vjeçare. Pas një sëmund
Karantina transformon dukshëm Gattuson (FOTO LAJM) Gennaro Gattuso është shembulli më konkret se sa është në gjendje të ndikojë karantina në dukjen e njeriut. Trajneri
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
Hysaj i rëndësishëm për Napolin me Gattuson në stol, gati rinovimi Jetë e re në Napoli për Elseid Hysajn. Kura "Gattuso" ka funksionuar, i ka bërë mirë skuadrës dhe në veçanti mbrojtësin
Rezultatet pozitive me Napolin ofrojnë Gattuson me rinovimin e kontratës Rikuperimi i shpejtë në renditje në vendin e gjashtë në kampionatin italian, barazimi me Barcelonën në takimin e parë të
Insigne ka rigjetur formën me Gattuson, gati rinovimi i kontratës Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insinge pas një periudhe krize ka arritur të rigjejë formën e tij më të mirë. Dora e Gatt
Titullar me Gattuson, Hysaj afër rinovimit me Napolin Futbollisti i kombëtares shqiptare dhe Napolit nuk po kalonte një moment pozitiv te skuadra e tij që në momentin që në
Gattuson "nuk e zë vendi", Arsenali kërkon lojtarin më të shtrenjtë të Napolit Skuadra e Arsenalit është duke zhvilluar një sezon larg pritshmërive deri në këto momente në Premier League. Trajneri
"Vari këpucët në gozhdë" në moshën 34 vjeçare, Montolivo akuzon Milanin dhe Gattuson Ricardo Montolivo ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 34-vjeçare. I harruar për rreth 1 vi
Genoa e interesuar për Gattuson, ky është vendimi që ka marrë ish-trajneri i Milanit Ndeshja ndaj Milanit është deçizive për trajnerin e Xhenoas. Në rast se humbet, Aurelio Andreazoli, do të shkarkohet
U largua nga Milani, vjen oferta e parë për Gattuson Lazio është në bisedime me Gennaro Gauttson, që së fundi i ndau rrugët me Milanin, për ta zëvendësuar Simone Inzaghin në
Calhanoglu falënderon Gattuson: Gjithmonë më keni ndihmuar kur isha në vështirësi Hakan Calhanoglu shprehu veten në Instagram duke përshëndetur ish-trajnerin e Milanit, Genaro Gattuson. Turku i detyroh
Kjo është letra e Milanit për Gattuson Milani edhe zyrtarisht ka njoftuar largimin e Genaro Gattusos nga drejtimi i skuadrës. Legjenda e klubit largohet nga
Sherri me Gattuson, Bakayoko negocion kalimin te Interi Tiemoue Bakayoko pritet të largohet nga Milani në fund të sezonit, për t’u rikthyer të paktën përkohësisht te Chelsea, e
Bakayoko "tërbon" Gattuson Situata mes Gattusos dhe Bakayokos vazhdon të mos jetë e qetë. Mesfushori ka shfaqur mjaft problematika me sjelljen
Maldini i bindur, "shkarkon" Gattuson dhe zbulon trajnerin që pëlqehet në kampin kuqezi Eliminimi i Milanit nga Kupa e Italisë ka thelluar edhe më tej krizën e kuqezinjve dhe ndërlikuar pozitat e trajnerit Ge
Mbledhje urgjente te Milani, sfida ndaj Torinos vendimtare për Gattuson Eliminimi nga Kupa e Italisë ka vënë në diskutim të ardhmen e Gattusos te Milani. Sipas asaj që raporton "Tuttosport