Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

gattuso

Plas te Napoli, Gattuso kërcënon me largim Disfata nga Milani nuk ka lënë gjurmë të thella edhe pas vërshëllimës së 3-fishtë të arbitrit, teksa është shoqëruar me
"Shpërthen" Gattuso: Nëse nuk ndryshoni sjellje, unë jap dorëheqjen Napoli humbi 1-3 përballë Milanit në "San Paolo" të dielën në mbrëmje, ndërsa trajneri Gennaro Gattuso u shfaq mjaft i z
Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
Bind Gattuson, Napoli dëshiron ta kompletojë transferimin e Bakayokos Mesfushori Tiemoue Bakayoko, ka impresionuar në Napolin dhe janë në bisedime me Chelsean për 18 milionë euro. Mesfush
Nuk bën pjesë në planet e Gattusos, Llorente vendos për të ardhmen në janar Në verën e kaluar u përfol shumë për një kalim të Fernando Llorentes te Interi por edhe për një rikthim te Athletic Bilb
Napoli turpërohet në shtëpi (VIDEO) Sassuolo merr tri pikë të rëndësishme në “San Paolo” dhe i bën gjëmën Napolit të Gattusos. Skuadra e De Zerbit ofron fut
Te Napoli kanë besim se Gattuso do ta rinovojë kontratën Bashkëpunimi midis Gennaro Gattuso dhe Napoli mund të vazhdojë. Të tretët në Serie A dy pikë pas Milanit, skuadra napoli
"Pirlo? Një lojtar i madh nuk është medoemos trajner i madh. Gattuso e nisi nga poshtë" Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milanit, foli për Rino Gattuso në një fjalim për mikrofonat e Radio Kiss
Arrihet marrëveshja, Gattuso te Napoli deri në 2023 Drejtuesit e Napolit janë shumë të kënaqur me punën që po bën trajneri Gennaro Gattuso dhe janë gati t’i rinovojnë kontr
"Buzëqesh" Gattuso, dy lojtarë mposhtin koronavirusin Pas humbjes zhgënjyese në Europa League ndaj AZ Alkmar, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso mund të ngushëllohet me fakt
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Napoli në ankth, kundërshtari i Europa League ka 9 lojtarë me Covid-19 Makthi i COVID-19 vazhdon të përndjekë Napolin. Fillimisht me pozitivitetin e lojtarëve të tillë si Zielinski dhe Elmas,
Prestigjozja italiane zbulon vendimin për ndeshjen Juventus - Napoli Sipas mediave Italiane, ndeshja midis Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet në një datë tjetër, por skuadra e Gattusos
Juventus - Napoli mbetet në pikëpyetje, skuadra e Gattusos nuk udhëton as sot drejt Torinos Juventus-Napoli është shndërruar në një çështje shtetërore në Itali, me napolitanët nuk kanë udhëtuar drejt Torinos për
Napoli refuzon ofertën e Spartakut për Hysajn, Gattuso e do në skuadër Ivan Gennaro Gattuso vë veton për Elseid Hysajn. Trajneri i Napolit ka kërkuar me ngulm që shqiptari të mos shitet te Sp
Napoli mposhti 6-0 Genoan, Gattuso: Duhet të përmirësohemi Gennaru Gattuso nuk është i akoma mjaftueshëm i kënaqur me skuadrën e tij. Napoli ka shënuar një fitore spektakolare
Gattuso me fjalë të mëdha për blerjen më të shtrenjtë të Napolit Victor Osimhen u bë blerja më e shtrenjtë në historinë e Napolit me transferimin e tij te të kaltrit për 70 milionë euro
Napoli mposht Parmën në ndeshjen e parë të sezonit (VIDEO) Napoli e ka nisur sezonin e ri me fitore. Skuadra e drejtuar nga Gennaro Gattuso ka mposhtur Parman në udhëtim me rez
Gattuso i prerë për kalimin e Koulibaly te Man.City: Të paguajnë çmimin që dëshiron Napoli Manchester City vazhdojnë të jenë në kërkim të Kalidou Koulibaly. Koulibaly është në mesin e mbrojtësve me formën më
Mos e humbisni: Tërbohet keq Gattuso, shikoni çfarë bën në stërvitjen e Napolit (VIDEO) Gennaro Gattuso nuk mund të heqë dorë kurrë nga grinta dhe loja e ashpër. Edhe pse ka disa vite që është larguar nga