999 rezultate për

gates

Bill Gates flet për vaksinën: Duroni edhe pak, mbani maskat Themeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates beson se pothuajse çdo vaksinë kundër COVID-19 do të jetë efektive. Vak
Bill Gates parashikon një tjetër pandemi: Po patëm fat, do të vijë brenda 20 viteve Bill Gates parashikon se bota do të përballet sërish me një pandemi tjetër, por që nuk do të shkaktojë dëme sa COVID-19.
6 ndryshimet thelbësore që do të pësojë bota pas COVID-19, sipas Bill Gates Bill Gates ishte një nga të parët që ngriti shqetësime për dëmin që mund të shkaktojë pandemia e Covid 19 në shëndetin
"Kjo thjesht ma heq trurin", Bill Gates i kundërvihet Trump-it Bill Gates ka kundërshtuar përpjekjet e administratës së presidentit Trump, për “t’iu mbyllur gojën” ekspertit të sëmund
Bill Gates ka një parashikim të ri për fundin e pandemisë Jeta do të kthehet në normalitet pas pandemisë së virusit koronar vetëm kur të plotësohen dy kushte, kur të shfaqet gjen
Bill Gates nënshkruan marrëveshje me 16 kompani farmaceutike, vaksina e Covid19 po afron Fondacioni Bill dhe Melinda Gates kanë nënshkruar një marrëveshje me 16 kompani farmaceutike në përpjekjet e tyre për të
Elon Musk kundra vaksinës së Bill Gates: Nuk do ta bëj kurrë as unë dhe as familja ime Elon Musk ka zbuluar se ai nuk do të marrë një vaksinë të koronavirusit kur ato të jenë në dispozicion, sepse sipas tij
Ndërron jetë në moshën 94-vjeçare babai i miliarderit Bill Gates William H. Gates, babi i miliarderit Bill Gates, ka vdekur në moshën 94-vjeçare. Lajmin e bëri të ditur familja e tij.
Dalin fotot e fregatës greke pas përplasjes me anijen turke në Egje (FOTO LAJM) Përplasja mes Greqisë dhe Turqisë nuk është vetëm në det tani, por edhe në media e rrjete sociale. Mediat greke kanë
A ekziston vërtet COVID-19? Bill Gates i përgjigjet teorive konspirative "New York Times”, ka analizuar publikimet në Facebook dhe konstatoi se ka rreth 16 mijë postime që lidhen me teori konsp
Deputetja italiane: Bill Gates ka plan të ulë popullsinë me 15%, sterilizoi miliona gra dhe paralizoi 500 mijë fëmijë Deputetja italiane, Sara Cunial ka mbajtur një fjalim trònditës në lidhje me ndërhyrjen e miliarderit Bill Gates në çësh
Gates tregon prapaskenat: E paralajmërova Trumpin për COVID-19 që në 2016 Bill Gates ka kujtuar edhe njëherë publikisht takimin e tij me Presidentin e Amerikës, Trump në 2016. Sipas Gates, ai
Bill Gates flet për vaksinën kundër COVID-19: Paratë nuk janë problem! Bashkëthemeluesi i Microsoft Bill Gates, ka folur për vaksinën kundër COVID-19 teksa theksoi se “paratë nuk janë problem
Nis testimi te njerëzit i vaksinës të financuar nga Bill Gates Një kompani e vogël bioteknike në Pensilvani po planifikon të fillojë injektimin e vullnetarëve të shëndetshëm me një va
Bill Gates ka një porosi për udhëheqësit e shteteve në parandalimin e COVID 19 Si bashkëthemelues dhe ish-CEO i Microsoft, Bill Gates është i famshëm për një nga njerëzit më të pasur në botë, por ai
E frikshme, 5 vite më parë Bill Gates parashikoi virusin shkatërrimtar (VIDEO) Është e frikshme ta mendosh, por kjo video e Bill Gatë po bëhet virale. Para 5 vitesh themeluesi i Microsoft, Bill Ga
E frikshme, 5 vite më parë Bill Gates parashikoi virusin shkatërrimtar (VIDEO) Është e frikshme ta mendosh, por kjo video e Bill Gatë po bëhet virale. Para 5 vitesh themeluesi i Microsoft, Bill Ga
600 milion euro, Bill Gates blen jahtin e ëndrrave Një ndër njerëzit më të pasur në botë ka blerë një super jaht e i cili funksionon me hidrogjen të lëngshëm. Bill Gate
Vajza e Bill Gates i jep fund beqarisë, i thotë "Po" sportistit (FOTO LAJM) Jennifer Gates është vajza e madhe e Bill Gates dhe Melindës. Jenifer është prej dy vitesh në një lidhje me sportisti
Bill Gates parashikoi virusin kinez: Të përgatitemi për luftë, priten 33 milionë viktima Bill Gates e kishte parashikuar shpërthimin e një epidemie në Kinë, e madje manjati i Microsoftit, sipas "The Sun" kisht