999 rezultate për

gashi

Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
Deputeti shqiptar dhe avokati shahen live në emision: O ma hongsh ti mu... (VIDEO) Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka kanë lëshuar fyerje e ofendime karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në em
Tomë Gashi pas thirrjes nga Specialja: S’e njoh këtë gjykatë, është e rrezikshme për shqiptarët Avokati i OVL UÇK-së, Tomë Gashi, sot është thirrur nga EULEX që të lajmërohet në selinë e tij, por ai ka refuzuar të sh
Ngjarje tragjike në Ferizaj, vdes 23-vjeçari Një i ri është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij. Sipas mjekëve ai vdiq nga sulmi në zemër. Rasti ka ndodhur
U shfaq papritur me fustan, ky është klipi i Gashit që po flasin të gjithë (VIDEO) Që Gashi është një artist guximtar dhe vizionar e dinim, por që do arrinte deri aty sa të shfaqej me fustan në videoklip
Gashi krenar për origjinën e tij: Nuk mund të jem pa popullin shqiptar Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi gjatë intervistës për Ditë e Re, është shprehur krenar për origjinën shqiptare d
Gashi bën deklaratën e papritur: Ava Max e bëra unë të njohur (FOTO LAJM) Gashi, reperi shqipatr me famë ndërkombëtare ka qenë i ftuar sot në "Ditë e re" ku ndër të tjera ka surprizuar me deklar
Humbi betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar Gazetari i njohur Sulejman Gashi është ndarë sot nga jeta. Lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e tij përmes rrjetit
Ndahet nga jeta babai i deputetit kosovar, i vëllai: Kjo ikje më këputi shpirtin Deputeti i LDK-së, Arben Gashi ka humbur sot babain i tij. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai, Flamur Gashi në nj
Akuzohet për vrasjen e gruas dhe vajzës, psikiatri tregon ekspertizën ndaj autorit të krimit Të martën, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, është dëgjuar eksperti i psikiatrisë forenzike, Arsim Gashi, në rigjykimin
Sela, Gashi dhe Kasami nuk shkojnë në takimin e thirrur nga Ahmeti Dy liderët e koalicionit ASH-Alternativa, Zijadin Sela dhe Afrim Gashi nuk do të marrin pjesë në takimin e sotëm të part
PDK-ja nuk e nënshkruan mocionin e VV-së për rrëzimin e Qeverisë Hoti Anëtari i kryesisë së PDK-së, Kujtim Gashi ka thënë se nuk do të nënshkruajë mocionin e nisur nga Lëvizja Vetëvendosje p
"Mam ja dola", reperi shqiptar arrin një sukses të jashtëzakonshëm (FOTO LAJM) Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi, po korr një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Doli pozitiv me COVID-19, sot Hoti bëri disa vizita në Dragash Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka dalë pozitiv me COVID-19. ai deklaroi se nuk kishte simptoma, përveç një kolle
"Përplasje fizike LDK-VV në Kuvend", Gashi e mohon Shefi i deputetëve të LDK’së, Arben Gashi, në një përgjigje për xpress ka mohuar që të jetë përfshirë në një incident br
Infektimi i deputetit Arben Gashi, seancat e Kuvendit mund të mbahen online Për shkak të pandemisë së COVID-19, Kuvendi i Kosovës ka disa muaj që ka mbetur gjysmë i bllokuar në punën dhe efikasite
Përplasje në Kuvend, Gashi i LDK-së kërkon përjashtimin e deputetit të VV Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, në seancës e sotme e ka quajtur qeverinë e Avdullah Hotit “qeveri koti”
Avdullah Hoti emëron këshiltar ish-ministrin e Shëndetësisë Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka bërë edhe një emërim të ri në kuadër të kabinetit qeverisës. Alush Gashi ësht
E rëndë: Digjet një person brenda makinës në Kosovë Një veturë është djegur në fshatin Vlashnjë të Prizrenit pasditen e sotme. Brenda veturës së djegur nga dyshimet e pa
Mbi 200 raste aktive me koronavirus në Prishtinë Prishtinës i janë shtuar mbrëmë 14 raste të reja me COVID-19, duke bërë kështu që numri i rasteve aktive në këtë komunë