999 rezultate për

gareth

"Rikthimi i vështirë", agjenti i Gareth Bale dëshpëron Tottenhamin Agjenti i Gareth Bale ka dhënë disa detaje mbi të ardhmen e wellsianit. Sulmuesi i Realit u përfol shumë për një larg
"Nëse dikush mund të nxjerrë më të mirën nga Bale, ai është Mourinho" Jose Mourinho është trajneri ideal për të nxjerrë më të mirën nga Gareth Bale, thotë Paul Robinson. Ish portieri i T
Manchester United kërkon të transferojë Gareth Bale Manchester United rikthehet sërish të pista "Bale". E ardhmja e afërt e wellsianit është larg Madridit pasi nuk zë vend
Ish-portieri i Tottenham: Mourinho është vetmi që mund ti marrë më të mirën Gareth Bale Bale nuk po e gjen më veten te Reali i Madridit. Prej kohësh wellsiani po ngroh stolin, për mos llogaritur dëmtimet e s
Mourinho "ngul" këmbë për yllin e Realit, nga sezoni i ardhshëm e do te "spurs" Gareth Bale është objektiv i madh i Tottenhamit për sezonin e ri. Gareth Bale mund të rikthehet në Tottenham. "El
Zidane zbulon arsyen e mungesës së Bale ndaj Sevillas Ajo që ra në sy në këtë sfidën mes Realit dhe Sevillas ishte mungesa e Gareth Bale. Uellsiani nuk ishte në listë e trajn
Gareth Bale dhurata e parë për Jose Mourinhon te Tottenhami Gareth Bale mund të jetë dhurata e parë në afatin e janarit për Jose Mourinhon. Trajneri portugez sot është zyrtarizu
Dy oferta të reja mbërrijnë nga Kina për Gareth Bale Gareth Bale nuk dëshiron të vazhdojë te Real Madridi dhe insiston të largohet kur të hapet dritarja e ardhshme e transfe
Reali ofron 85 milionë dhe Gareth Bale për Pogbanë Zinedine Zidane është i gatshëm të tërheqë të gjitha ndalesat për të nënshkruar marrëveshjen për transferimin e Paul Pog
Bale barazon rezultatin përballë Kroacisë (VIDEO) Uellsia e ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Kroacisë. Ishte anësori i Real Madridit, Gareth Bale, ai që shënoi për
Bale polemizues: Te Reali nuk jam i lumtur, por po luaj Nga grumbullimi me kombëtaren uellsiane, Gareth Bale lëshon mesazhe të tjera thumbuese në drejtim të Realit të Madridit.
Zidane: Gjithçka po ndryshon, unë i besoj Bale Sezoni i fundit në Madrid ka qenë një makth për Gareth Bale. Me ardhjen e teknikut Zinedine Zidane situata për Uellsiani
Agjenti i Bale: Lojtari im nuk do të huazohet, është një nga më të mirët në planet Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid pavarësisht se marrëdhëniet e tij me Zinedine Zidane nuk janë aq të mira.
Bale-Real Madrid, vazhdojnë problemet Shpresat e Real Madridit për të shitur Gareth Bale këtë verë po zbehen gjithnjë e më shumë. "Los Blancos" kanë qenë s
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Gareth Bale mund të huazohet te Tottenham për 13 milion euro Real Madridi i ka bërë ftesë klubit anglez, Tottenham Hotspur, që ta transferojë anësorin Gareth Bale gjatë afatit kalim
Zidane lë sërish jasht Gareth Bale Gareth Bale i ka ditët të numëruara te Real Madridi. Sulmuesi uellsian nuk është grumbulluar për takimin e radhës në La
Zidane: Bale? Disa lojtarë do qëndrojnë në shtëpi Zidane i ka dhënë një tjetër goditje anësorit, Gareth Bale. Uellsiani ka zhvilluar një sezon tejet të dobët, duke mos
Zidane merr vendimin për të ardhmen e Bales tek Real Madridi Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka folur rreth të ardhmes së sulmuesit Gareth Bale, i cili këtë sezon ka shprehu
Reali sakrifikon Gareth Bale për yjet e ardhshëm Referuar raportimeve të të përditshmes spanjolle “AS”, Real Madrid mund të sakrifikojë seriozisht uellsianin Gareth Bale