999 rezultate për

garden

Shpenzoi 300 milion euro në merkato, Reali e nis me gardën e vjetër sezonin (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Celta Vigos dhe Real Madridit E shtuna është dita e Real Madridit
Irani shpall ushtrinë amerikane organizatë terroriste Parlamenti i Iranit miratoi një ligj që i klasifikon të gjitha forcat e ushtrisë amerikane si terroriste. Agjencia ir
E BUJSHME/ SHBA shpallin organizatë terroriste Gardën Revolucionare të Iranit Shtetet e Bashkuara të Amerikës pritet të shpallin Rojat Revolucionare Iraniane një organizatë të huaj terroriste. Ja
Mesfushori shqiptar fut në sherr dy klube në Suedi Mesfushori i kombëtares shqiptare, Astrit Ajdareviç, u bashkua me klubin e Djurgarden në Suedi gjatë dimrit të këtij vit
E rëndë/ Gardisti vret gruan me armën e shërbimit Tirana është shokuar nga një ngjarje e rëndë këtë mëngjes. 44-vjeçari Alket Arapi, punonjës në Gardën e Republikës ka
Recetat e festave përgatitur nga shefat e kuzhinës së Hilton Garden Inn Tirana (FOTO LAJM) Në përmbyllje të vitit 2018, si viti i parë i markës Hilton në Shqipëri nëpërmjet hotelit Hilton Garden Inn Tirana, si d
Cerëmoni gala, Hilton hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Grupi prestigjoz Hilton (NYSE: HLT) celebroi dje hapjen e hotelit të parë në Shqipëri - Hilton Garden Inn Tirana. Cer
Gjiganti botëror vjen në Shqipëri, "Hilton" hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Brandi botëror i hoteleve "Hilton" ka bërë investimin e parë në Shqipëri duke hapur Hilton Garden Inn në kryeqytetin shq
613 kg kokainë, Gjermania nis hetimet për Arbër Çekajn Shteti gjerman ka nisur zyrtarisht hetimet për pronarin e kompanisë "Arbri Garden" pasi në të u kapën muaj më parë plot
Erdogani ia shpërblen Thaçit dëbimin e mësuesve turq: I dërgon charter dhe e pret me gardën e nderit Hashim Thaçi është një ndër personazhet më të besuar të Erdoganit në Ballkan pasi deri më tani ka treguar zell të plotë
Zbulohet pse u helmuan për iftar dhjetra qytetarë në restorantin Garden Pretendimet e qytetarëve të shtrirë në Spitalin Rajonal të Gjilanit se ishin helmuar nga ushqimi në restorantin “Garden”
Trump dërgon Gardën Kombëtare në kufi me Meksikën Donald Trump urdhëroi sot dërgimin e menjëhershëm të Gardës Kombëtare në kufirin me Meksikën, për të penguar imigracioni
613 kg kokainë/ Arbër Çekajn e "përpin" dheu, nuk gjendet as në Gjermani Arbër Çekaj është pronari i kontenierit ku u kapën 613 kilogramë kokainë kolumbiane. Por Çekaj është arratisur pak di
1 milion euro për makina, shpenzimet e luksit të qeveritarëve 133 milionë lekë, pra mbi 1 milion euro. Kaq është shuma që pritet të shpenzojë Ministria e Punëve të Brendshme për bler
613 kg kokainë, prokuroria kërkon burg për Arber Çekaj Prokuroria për Krimet e Rënda i kërkon gjykatës të caktojë masën e sigurisë arrest me burg në mungesë për Arbër Çekajn,
613 kg kokainë, DEA zbarkon në Durrës 4 agjentë të DEA-s amerikane kanë mbërritur sot në portin e Durrësit. Ashtu siç pritej, vizita "blic" lidhet me seku
Detaji që "fundos" kompaninë Garden, u kap me 90 kg kokainë edhe në 2015 Edhe pse kompania Garden ka mohuar cdo akuzë, dhe ka deklaruar se nuk ka asnjë lidhje me drogën e kapur në portin e Durr
Iu gjet 613 kg kokainë, çfarë u zbulua pas kontrollit të 2 kontenierëve të tjerë Janë zbardhur detaje të tjera nga kapja e sasisë rekord të kokainës në Maminas. Kompania "Arbri Gardem" porositi ne
Bie teza e Ramës për kokainë, u zbulua nga të huajt Prej datës 20 janar të 2018, Prokuroria e Krimeve të Rënda, ishte sinjalizuar nga partnerët e huaj, se një ngarkesë e ma
DETAJET/ Çfarë tregojnë kodet mbi pakot e kokainës? Nuk është një grup kriminal, por dy grupe kriminale përgjegjës për sasinë rekord të kokainës të kapur, në hyrje të magaz