999 rezultate për

gara

Shtyhet afati i aplikimit për Garancinë Sovrane Ministria e Financave dhe Ekonomisë njofton se, ka miratuar shtyrjen e afatit për aplikime në kuadër të skemës së garanc
Dy kandidatë tërhiqen nga gara për president tek Barcelona Kandidatët për president të Barcelonës kanë dominuar lajmet e fundit lidhur me të ardhmen e klubit, tani gara për të par
Moti i keq pushton vendin, shoferët në Cerrik bëjnë gara e përfundojnë në spital Mbrëmjen e sotme një aksident është shënuar në qytetin e Cërrikut, pranë një qendre të banuar. Kjo pasi shoferët e dy
Parashikimi i IGJEUM për përmbytje, Meta thirrje për masa urgjente Presidenti Ilir Meta duke u nisur nga parashikimet e sinoptikanëve për përmbytje në zonën e Shkodrës i ka bërë thirrje q
Artan Hoxha nxjerr pamjet nga aksidenti në tunelin Tiranë-Elbasan: Mos bëni gara shpejtësie Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka komentuar aksidentin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në tunelin e aksit Tiranë-
ZYRTARE/ Ndryshohet komplet vendimi i parë, Kolegji i Garancisë vendos në favor të Napolit Napoli ka fituar çështjen e ndeshjes së humbur 3-0 në tavolinë kundër Juventusit. Në seancën e fundit të zhvilluar n
Manjola Nallbani largohet nga gara e "Festivalit", zbulohet çfarë qëndron pas këtij vendimi Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani është tërhequr nga gara e Festivalit të Këngës në RTSH, i cili do të çel siparin m
Alaba kërkon shumë, Real Madridi tërhiqet nga gara David Alaba ka vendosur të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke mos pranuar rinovimin e kontratës, p
Rrëmbehet i riu në Bulqizë, mbahet peng për orë me radhë në garazhin e makinës Një 37-vjecar është arrestuar nga policia e Bulqizës, pasi dyshohet se ka marr peng për disa orë një 22-vjeçar. I ar
"Skuadra e ëndrrave", Fenomeni: Unë, Messi e CR7 do t'i kishim tmerruar kundërshtarët "Dream Team Ballon d’Or" (formacioni më i mirë i historisë) i hartuar nga "France Football" shkaktoi diskutime për një f
Deputetit ia shpojnë gomat me thikë brenda garazhdit të shtëpisë Deputeti i LDK-së, Shkëmb Manaj, ka njoftuar se dikush ka hyrë në garazhdin e ndërtesës ku banon dhe ia kanë shpërthyer
Gara e fundit me Ferrarin, Vettel jep mesazhin e lamtumirës Këtë fundjavë në Abu Dhabi do të zhvillohet gara e fundit e sezonit në Formula 1. 4 herë kampioni i botës, Sebastian
Shaqir Hysenaj skualifikohet përfundimisht nga gara për Kushtetuesen Kandidati i për Kushtetuese, Shaqir Hysenaj është përjashtuar përfundimisht nga gara. Mësohet se Gjykata Administrati
Sezonin e ardhshëm në Formula 1, Mick Schumacher: Do të rishikoj garat kur pilotonte babi Pasi triumfoi këtë vit në botërorin e Formula 2, piloti 21-vjeçar, Mick Schumacher do të garojë sezonin e ardhshëm në Fo
Kosova merr garanci nga SHBA: Marrëveshja e 4 shtatorit do të zbatohet Shtetet e Bashkuara i kanë dhënë garanci Kosovës, se marrëveshja e 4 shtatorit, për normalizim ekonomik me Serbinë, e ar
Dëbora nis të zbardhë Llogaranë, si paraqitet situata në Jug të vendit Moti i keq i shoqëruar me rënie të temperaturave ka sjellë reshjet e para të dëborës në Jug të vendit, ku ka nisur të zb
U skualifikua nga gara, kush është kandidati që ngriti padi ndaj KED-së Shaqir Hasani ka paditur KED-në, duke kundërshtuar në këtë mënyrë vendimin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi për sku
Dita Botërore kundër SIDA-s, Manastirliu nxjerr shifrat e të infektuarve Në Ditën Botërore Kundër Sida-s, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një postimi n
Hapet sërish gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës Eshtë hapur për të dytën herë gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës,
I vetmi që e viziton, Jean Todt: Schumacher po i shikon garat e djalit të tij nga shtrati Ish shefi i Ferrarrit, Jean Todt, ka deklaruar për RTL e Francës se Michael Schumacher po ndjek karrierën e djalit të ti