999 rezultate për

garĂn

Qershori nuk jep garanci për heqjen e vizave Edhe pse zyrtarët e BE kanë kërkuar vazhdimisht nga liderët e Kosovar që të mos jepen data sa I përket kohës se kur mund
Erdogani garanton Vuçiçin për miqësi të fortë me Serbinë Presidenti serb, Aleksander Vuçiq dhe presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan kanë zhvilluar një bisedë të gjatë telefonik
Ali Ahmeti ia palon Besës: Mos u ul në tryezë me fëmijë se të stërpikin (VIDEO) Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në emisionin Argument ka deklaruar se janë bërë horr në të gjitha kancelaritë evropiane përs
Sot derbi i Londrës Arsenal-Chelsea, spektakli është i garantuar Sot në orën 18:30 në Emirates Stadium, Arsenali pret Chelsea-in në një duel të paparashikueshëm që pritet të dhurojë spe
Mesut Ozil dhuron spektakël (VIDEO) Arsenali po fiton 1-0 ndaj Burnely falë golit të shënuar nga sulmuesi Aubameyang në minutën e 14 të sfidës, shkruan Albe
PSG kërkon mesfushorin e Dortmundit PSG është në kërkim të një mesfushori në merkaton e janarit, shkruan Albeu.com. Parizienët kanë pikëtuar mesfushorin
Trajneri i PSG nuk jep garanci për Rabiot, çfarë pritet të ndodhë me të Trajneri aktual i PSG Thomas Tuchel në një konferencë për shtyp foli mbi të ardhmen e futbollistit të tij Andre Rabiot.
“Jo Rama, jo Gjiknuri”, Kryeministri reagon për herë të parë për skandalin e DH Ishte një skandal shokues, fakti që 14 miliarde euro iu dhanë në vetëm dy javë një kompanie fantazmë. Kryeministri Ed
Mega skandali, kush e garantoi firmën fantazëm se nuk do të zbulohej falsifikimi për 30 milion euro? Ndryshe nga sa ministri Damian Gjiknuri përpiqet që ta relativizojë duke thënë se gjëra të tilla edhe ndodhin, skandali
Vis Martinaj kishte hyrë garant, përmbyset historia e masakrës në Bllok Dalja e një emri tjetër të përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ka ndryshuar krejtësisht hetimet në lidhje me të. Gja
Flasin prindërit e Stresit: Japim garant jetën, djali është i pafajshëm Dy prindërit e Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi, të ftuar në Neës 24 kanë rrëfyer se djali i tyre është i pafajshëm d
Nëse e keni në plan të emigroni për punë, patjetër që ky është shteti ideal Punëtorët e një kompanie në Zelandën e Re tani e tutje do të punojmë vetëm katër ditë në javë. Ky vendim erdhi pasi k
Qytetarët fajësojnë Ramën për vrasjen e Indritit: Shteti i doli garant, turp të kesh! Ngjarjet e fundit në Shqipëri, si vrasje, zhdukje, rrëmbime kanë shqetësuar qytetarët të cilët i janë drejtuar me kritik
Haradinaj i prerë kundër Thaçit: Ndryshimi i kufirit i intereson Putinit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes të qeverisë ka flur përsëri në lidhje me idenë e Presidentit Hash
Vazhdojnë protestat për Teatrin, Maks Velo: Jap garanci jetën Artistët vazhdojnë protestën për Teatrin pavarësisht miratimit të ligjit. Edhe gjatë ditës së some kanë nisur protest
Garantoi miliardat e bandës së Elbasanit, Balla reagon me fyerje ndaj Bashës Taulant Balla reagoi ashpër ndaj akuzave të Lulzim Bashës së ishte ai garantori i parave të drogës së një bande nga Elba
Paratë ishin të një bande në Elbasan, Basha zbulon garantorin e milionave brenda "Toyota-s" Kryedemokrati Lulzim Basha ka përforcuar akuzat ndaj Taulant Ballës, Tahirit dhe Veliajt në lidhje me milionat e kapura
Këto mënyra të thjeshta shtëpie ju garantojnë dhëmbë të bardhë Të gjithë ëndërrojmë të kemi një buzëqeshje të përsosur si yjet e Hollywood-it. Sidoqoftë, jo gjithsecili mund të ke
Jo vetëm për ministrin, Rama del garant dhe për vëllain e Xhafajt Kryeministri Rama në fjalën e tij në Kuvend ndalur tek skandali i audio-përgjimit Xhafaj-Veliu. Me tone të qeta e p
Veprim i turpshëm i Malit të Zi ndaj flamurit shqiptar Subjekti politik Lidhja Demokratike Shqiptare (LDSh) në Mal të Zi ka reaguar pas heqjes së flamurit kombëtar shqiptar ng