999 rezultate për

ganiun

Bleona Qereti bashkohet sërish me ish-bashkëshortin? (FOTO LAJM) Pavarësisht ndarjes, Bleona Qereti nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ish-bashkëshorti Gani Bardhi. Ndarja e tyre ishte
Visar Ganiun dhe Ruzhdi Latën i ndan kjo makinë Të dy ata janë kryetar të propozuar nga BDI, por edhe pse janë në të njëjtën parti, standardet i kanë të ndryshme sa i p
Javën e ardhëshme plotësohet kabineti qeveritar, kush do zëvendësojë Merkon, Taravarin e Ganiun!? Takimet ndërmjet partive politike parlamentare rreth ndryshimit të kabinetit qeveritar do të zhvillohen javën e ardhshme
Rezultat dramatik në Çair, një "grusht" votash ndajnë Visar Ganiun dhe Zekerija Ibrahimin Edhe pse është numëruar pjesa dërrmuese e votave në Çair, rezultati vijon të jetë i ngushtë mes kandidatëve kundërshtarë
Zaev kërkon mbështetje për Visar Ganiun në Çair Shtabi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Dega e Çairit organizoi sot në Stadiumin e Fushë Topanës së poshtme një taki
Ja çfarë thotë Zekiri për Visar Ganiun Deputeti i LSDM, Muhamed Zekiri ka vlerësuar kandidatin e BDI-së, Visar Ganiu për komunën e Çairit. “Visar Ganiun e n
Bleona harron Ganiun, shfaqet në krah të një mashkulli (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Bleona Qereti i surprizoi të gjithë me postimin në rrjete sociale ku tregonte një unazë diamanti në do
Bleona Qereti harron Ganiun e Dalipin Bleona Qereti di si të marrë vëmëndjen, madje këtë e kemi bërë me dije edhe më herët. Por pas postimit të një fotoje me
Bleona me Ganiun? (FOTO) Duket se Bleona Qereti kërkon me çdo kusht që të jetë në qëndër të mediave rozë dhe këtë gjë ia arrin mësë miri. Ajo
Bleona e ka gjet me kë do të martohet Duket se këngëtarja e ka harruar ish të dashurin, Ganiun. Këngëtarja Bleona Qerreti e cila gjatë gjithë kohës në emis
Bleona përlotet kur flet për Ganiun Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, ka qenë e ftuara e Ermal Mamaqit në emisionin “6 Ditë pa Ermalin” në kanalin T Plus
Nuk humbet kohë, Bleona rikthehet me Ganiun Pas dhënies së shumë intervistave, ku mori të gjithë vëmëndjen e mediave rozë, Bleona Qereti duket se dëshiron të dalë p
Dashuri pa kushte për Bleonën, bashkë me Ganiun (FOTO LAJM) Bleona Qereti di si të "luajë" me fansat dhe jo vetëm, ndërsa shpesh krijon situata besimi dhe mosbesimi në lidhje me at