999 rezultate për

game

Valencia shokon Barcelonën (VIDEO) Valencia ka befasuar Barcelonën duke kaluar në avantazh në "Camp Nou". Ai që ka shënuar për miqtë është sulmuesi fra
I tregoi fundin e Game Of Thrones, gruaja nuk i flet Jon Snow për 3 ditë Kit Harrington, ose ai kaçurrelsi që luan Jon Snow te “Game of Thrones,” nuk e pati problem t’i tregojë gruas së tij, Ro
Për të luajtur Sansën në Game Of Thrones, aktores i kërkuan një gjë të neveritshme Sophie Turner është kthyer në një nga personazhet më të preferuar pas interpretimit në Game of Thrones të Sansës. Mir
Tottenham merr lajme të këqija, Kane mungon 2 muaj Harry Kane do të mungojë të paktën dy muaj pasi ka dëmtuar ligamentet në kyçin e këmbës së majtë, në humbjen e Tottenham
“Winter is coming”, kur nis sezoni i fundit i Game of Thones “The Winter is Coming” - në pranverë...Më në fund, u bë e ditur data e fillimit të sezonit të fundit të “Game of Throne
Ky djalë shokon botën: Do të ha deri sa të vdes (FOTO LAJM) Është vetëm 34 vjeç e peshon 317 kg. Casey King tregon se kalon ditën duke ngrënë ushqime fast food dhe duke luajtur vid
Kjo është fansja më e çmendur e Game of Thrones (FOTO LAJM) Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
Çmenduri, nga cila kafshë janë marrë klithmat e dragonjve në Game Of Thrones “Game of Thrones” është një prej serialeve më të ndjekur në botë, kjo për shkak të misterit, por edhe të kthesave të pap
"Game of Thrones" për Bashkinë e Tiranës, plasin intrigat dhe spekulimet Kanë filluar tashmë të forta ethet për garën e zgjedhjeve lokale në Tiranë, me një Veliaj që i është imponuar Ramës me r
Dhimbje koke për Niko Kovac, ylli i skuadrës këput ligamentet Bayern Munich po hash shumë probleme këtë sezon në të gjitha kompeticionet. Sot mesfushori kolumbian, James Rodrigue
Del data, kur do të jetë seria finale e Game of Thrones HBO ka shpallur më në fund datën se kur do të transmetohet seria finale e serialit që ka gozhduar miliona shikues në të
Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje Amir Abrashi është rikthyer të stërvitet me klubin e tij, Freiburg. Mesfushori i kombëtares sonë pësoi një dëmtim që
Kovac me dhimbje koke, Alcantara dëmton ligamentet e gjurit Bayern Munichu ka marrë lajme negative nga stafi mjekësor, pasi që Thiago Alcantara do të mungojë 4 deri në 6 javë. F
Fundi i GOT është kaq i pabesueshëm, sa Jon Snow nuk i ka treguar as gruas së tij Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Tirana mirëpret edicionin e dytë të kampionatit “Survivor Games” (FOTO LAJM) Pas suksesit me këndet e lojërave, Bashkia e Tiranës do të nisë projektin e ndërtimit të terreneve sportive në çdo lagje
Formacionet zyrtare: Valencia - Barcelona Valencia dhe Barcelona do të ndeshen sot në "Mestalla" për javën e 8 të La Ligas. Valencia kërkon që t'i bëjë një su
Autori i "Game Of Thrones" tregon kur do të vijë fundi i serialit të bujshëm "Unë do të doja ta kisha shkruar këtë libër katër vjet më parë, por unë jam i ngadaltë," thotë shkrimtari për vëllimin e
Tolisso pas operimit: Do rikthehem më i fortë Mesfushori i Bayern Munichut, Corentin Tolisso, ka thënë se do të rikthehet shumë më i fortë në vitin 2019, pasi lëndimi
“Tërbohet" Serena Williams në finale “Duhet të më kërkosh ndjesë. Më vodhe një pikë. Unë nuk jam mashtruese”-ishin këto fjalët e Serena Williams drejtuar arb
Mbani frymën, lajm i keq për të gjithë fansat e Game Of Thrones Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji