999 rezultate për

galliani

Galliani i pamëshirshëm ndaj Icardit: Po të dojë, le të vijë te Monza Prej thuajse një viti Mauro Icardi është objekt i përditshëm i mediave sportive. Më shumë se për golat e tij, flitet
Galliani: Ja si ia rrëmbyem nga duart Donnarumman Interit Në vitin 2013, Milani pagoi 250 mijë euro, për portierin e së tashmes dhe së ardhmes Gianluigi Donnarumma. Debutimin
Galliani: Transferimi i Ibrahimovic te Milani do të rriste nivelin e ligës Ish CEO i Milanit, Adriano Galliani beson se Milan duhet të bëj gjithçka për ta kthyer Zlatan Ibrahimovic duke thënë se
Të premten Berlusconi zyrtarizon blerjen e klubit të ri Silvio Berlusconi dhe Adriano Galliani do ta kompletojnë blerjen e Monzas ditën e premte. Ish pronari i Milanit dhe d
"Galliani dhe Berlusconi nuk largohen nga futbolli" Drejtori sportivë për marrëveshje me klube të huaja, Ariedo Braida ka thënë se Silvio Berlusconi “nuk mund të largohet n
E bujshme / Berlusconi dhe Galliani kërkojnë të blejnë një klub Berlusconi dhe Galliani janë padyshim dy figura qëndrore në historinë e Milanit. U bë tashmë pothuajse 2 vjet që kur ish
Galliani tregon se si ka nënshkruar me Pirlon dhe Inzaghin Ish-drejtori i Milanit, Adriano Galliani ka folur për nënshkrimin e Andrea Pirlos, duke vënë në dukje se ai nënshkroi ed
Galliani mendon se Ibrahimovic duhet të jetë në Botëror Adriano Galliani, ish-administratori i Milanit, në një deklaratë të ditës së sotme, prek edhe një çështje të nxehtë në f
Galliani mbështet Romën: Hakmerru edhe për ne Ish-administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galiani, sot senator në parlamentin italian, është rikthyer të flasë sh
Galliani: Oliver është një idiot, nuk kupton filozofinë e futbollit Ish-nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani, e ka kritikuar ashpër arbitrin anglez, Michael Oliver për, siç ka thënë ai,
Futbolli futet edhe në politikë, Galliani zgjidhet në Senat, Lotito mbetet jashtë Parlamentit Ish-administratori i Milanit, Adriano Galiani, u zgjodh në Senatin italian në zgjedhjet që u mbajtën këtë të diel në Gad
Milani i rikthehet merkatos aty ku e la Galliani Milani ka nisur nga puna që tani për merkaton e verës dhe këtë po e bën duke shfrytëzuar të gjithë profilet që mund të k
Galliani mund të transferohet në Madrid Ish-drejtori sportiv i Milanit, Adriano Galliani, mund të kthehet në botën e futbollit duke iu bashkuar bordit të drejto
Perez mendon ti japë rol në Bordin e Drejtorëve Gallianit Sipas gazetës Mundo Deportivo dhe La Stampa, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez i ka propozuar një rol të ri n
Perez mendon ti japë rol në Bordin e Drejtorëve Gallianit Sipas gazetës Mundo Deportivo dhe La Stampa, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez i ka propozuar një rol të ri n
Milani shpërblen Bonaventurën me një kontratë të re Jack Bonaventura ka rinovuar sot kontratën me Milanin, që e mban atë te kuqezinjtë deri në vitin 2020-të. Mesfushori po
Milani vijon tratativat për talentin e Evertonit Milani është drejt akordit për të huazuar talentin e Evertonit, Gerard Deulofeu . Drejtori sportiv i Milanit, Adriano
Galliani: Ky trofe gjithmonë në zemrën time Në shtëpinë e Milanit ka pasur shumë gëzim pas suksesit në Superkupë, aq sa Galliani e ka quajtur si një triumf që do ta
Galliani kërcënon Juventusin Adriano Galliani ka thënë se Milani do të arrijë të hakmerret ndaj Juves në Superkupën e Italisë që do të zhvillohet në
Galliani befason të gjithë: Bëj tifo për Juventusin Administratori i Milanit, Adriano Galliani, nuk e ka fshehur kurrë që në rininë e tij ka qenë një simpatizant i Juventus