999 rezultate për

galaxy

"Do iu vras, kam 300 milionë në llogarinë bankare:, biseda e Ibrahimovic me shokët e skuadrës të LA Zlatan Ibrahimovic njihet për personalitetin e fortë që ka, teksa gjithmonë kërkon të marrë maksimumin nga ajo që bën, a
Messi drejt MLS, La Galaxy kontakton kapitenin e Barcelonës Pasi largoi Ibrahimovic, La Galaxy është gati të marrë një tjetër yll botëror në skuadër. Los Angeles Galaxy thuhet s
Samsung bën ulje drastike të Galaxy S10 Kohët e fundit Samsung njoftoi telefonat e tyre të ri në formën e serisë Galaxy S20. Këta telefona nuk janë aspak të
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak
Galaxy kërkon pasuesin e Ibras, Chicarito objektivi primar Los Angeles Galaxy humbi pak javë më parë një bomber si Zlatan Ibrahimovic. Për të garantuar gola për sezonin e ri që st
Ibra tifozëve të La Galaxy: S’ka përse, tani shikoni bejsboll Zlatan Ibrahimovic e ka konfirmuar largimin e tij nga LA Galaxy, duke i falënderuar tifozët dhe duke thënë: “Vajta, Pash
ZYRTARE/ Ibra largohet nga SHBA, ka një mesazh emocionues për tifozët e Los Angeles Galaxy Lidhja e dashurisë midis Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Zlatan Ibrahimovic mbaroi. Suedezit sapo i ka përfunduar
iPhone e 2020-ës do të kenë teknologjinë flagshipët, Galaxy S10 e ofron sot Ndërsa rivalët si Samsung dhe Huawei shesin prej kohësh telefonë të cilët kanë skanerë të shenjave të gishtërinjve nën e
Jashtë parashikimeve, “Apple” dhe “Samsung”, telefonat më të rrezikshëm “Iphone 7″ dhe Samusung Galaxy s8” përcjellin dyfishë më shumë rrezatim sesa është e lejuar. Telefonat e mençur
Ibra i mahnitshëm! Shënon me roveshatë për MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk rresht së befasuari. Suedezi na ka mësuar me shënimin e golave të jashtëzakonshëm në karrierën e
Samsung Galaxy Home del në treg në fund të qershorit I shumëprituri Samsung Galaxy Home së shpejti mund të paraqitet në treg. Sipas zyrtarëve të Samsung, kompania e Kores
"Peshkaqeni" i ajrit i ushtrisë amerikane (FOTO LAJM) Me një gjatësi prej 91 metrash dhe lartësi afro 19 metra në bishtin e tij, ky mund të konsiderohet edhe si avioni më i f
Ibrahimovic bomber në SHBA, 7 gola në 5 ndeshje (VIDEO) IbrahimoviC nuk po përmbahet në nisejn e këtij sezoni në MLS. Ai shënoi golin e tij të 7 në këtë sezon ku Los Angele
Kjo është data e hyrjes në treg e Samsung Galaxy S10 5G Samsung në linjën Galaxy ka lëshuar edhe variantin 5G të quajtur Samsung Galaxy S10 5G. Kompania tashmë ka dhënë një
Ibrahimovic lë pas dëmtimin, rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të rifillojë stërvitjen me klubin amerikan javën e ardhshme. Sue
Ibrahimovic shënon golin e parë si kapiten i Los Angeles Galaxy (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic e ka nisur mjaft mirë hapjen e kampionatiti amerikan të futbollit, shkruana Albeu.com. Shtatlarti
Ibrahimovic bëhet kapiten i LA Galaxy Pas një pushimi prej rreth tre muajsh, sezoni i kampionatit amerkian fillon sot dhe skuadra e LA Galaxy janë padyshim nd
Ja kush janë smartfonët më të mirë për selfie (FOTO LAJM) DxOmark, një laborator francez I specializuar për fotografi ka testuar një sërë smartfonësh dhe i ka renditur sipas cilë
Thyhet rrjeti, publikohet fotoja e parë e qartë e Galaxy S10 (FOTO LAJM) Insajderi i njohur i industrisë së smartfonëve Evan Blass publikoi në rrjetin social Twitter një foto të Galaxy S10. Ës