999 rezultate për

galatasaray

I plasin fishekzjarrët në duar, futbollisti i gjigantit turk rrezikon shikimin (VIDEO) Omar Elabdellaoui, futbollisti i Galatasaray, ka përjetuar një moment mjaft të keq në momentet e ndërrimit të viteve, pa
Rivalët e Fenerbahces interesohen për Vedat Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio u bë me bujë, pasi u konkretizua te një klub me emër dhe u ble nga Fenerbahçe për 1
Provokojnë rivalët e Fenerbahçes, kërkojnë Vedat Muriqin Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës Vedat Muriqi nuk po kalon një formë të mirë te Lazio edhe pse u transferua me bujë g
U stërvit për herë të fundit me Galatasaray, Nagatomo nuk i mban lotët Reprezentuesi i Japonisë, nuk ka mundur t’u shpëtojë lotëve teksa ka stërvitur për herë të fundit me bashkëlojtarët te G
Klubi legjendar turk shumë afër transferimit të Shaqirit Xherdan Shaqiri pritet të ndërrojë ambient. Është skuadra turke Galatasaray që tashmë duket shumë afër futbollistit.
Lajm i mirë nga Turqia, Trajneri i Galatasaray shërohet nga coronavirusi Fatih Terim i ka gëzuar të gjithë në Turqi pasi është shëruar plotësisht nga coronavirusi. Në një njoftim nga doktori
Galatasray nuk heq dorë nga Shaqiri (FOTO LAJM) Gjatë vitit të kaluar Galatasaray e dëshironte me çdo kusht në skuadër Xherdan Shaqirin por nuk u arrit. E siç duket
Situata del jashtë kontrollit, momenti kur presidenti i Fenerbahces përleshet me tifozët (VIDEO) Derbi Fenerbahce–Galatasaray përveç super atmosferës në shkallët e stadiumit gjithmonë dhuron edhe tensione brenda fushë
Falcao mund Muriqin, Galatasaray triumfon pas 20 vitesh në shtëpinë e Fenerbahces (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Galatasaray ka dhuruar gjithçka që te dhuna spektakëli e deri te emocionet, shkru
Fenerbahçe e gatshme për ndeshjen kundër Galatasaray, premtojnë mbështetje mbi 40 mijë tifozë Sipas të dhënave të fundit Fenerbahçe është klubi me numrin më të madh të tifozëve këtë sezon, ku të pranishëm kanë qenë
Barcelona synon yllin e Galatasaray në verë, mund ta marrë me parametra zero "Falas në qershor. Mustafa Kapi i Galatasaray-t është objektiv i Barcelonës". Kështu informon revista prestigjioze "F
Galatasaray kthehet te objektivi i vjetër, hidhet sërish në sulm për Shaqirin Gjigandi turk nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Xherdan Shaqiri. Mosangazhimi i tij në ndeshjet e këtij sezoni me Live
Po kërkohet me ngulm nga Galatasaray, Shaqiri i kthen përgjigje skuadrës turke Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpooli edhe pse ofertat në drejtim të tij nuk po mungojnë. Galatasray ësht
Plas sherri në Francë, tifozët e PSG zihen me ata të Galatasaray (VIDEO) PSG-ja do të presë në shtëpi Gallatasarain ditën e sotme, në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve
Çfarë supergoli ka shënuar Nagatomo për Galatasaray (VIDEO) Nagatomo i ka dhuruar një pikë Galatasaray teksa ka shënuar në minutat e fundit një supergol ndaj Trabznospor në transfe
Bale nuk ndryshon sjelljen, tifozët e sulmojnë (VIDEO) Bale nuk ndryshon edhe pse kritikat ndaj tij kanë qenë të shumta. 30 vjeçari ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë
Reali shkatërron Galatasaray-n, shkëlqen talenti Rodrygo me hat-trick (VIDEO) Real Madrid ka shkatërruar 6-0 në Bernabeu Galatasaray-n, dhe tashmë janë pothuajse të kualifikuar në 1/16. Për "Los
Real Madrid-Galatasaray, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Galatasarayt, e vlefshme për fazën e grupeve të Lig
Real Madrid-Galatasaray, formacionet e mundshme: "Galaktikët" vetëm me një mision Sot në orën 21:00 Real Madridi dhe Galatasaray do të përballen në "Santiago Bernabeu" në ndeshjen e vlefshme për Champio
Zidane flet para ndeshjes me Galatasaray: Rezultatet nuk do të na mungojnë Zinedine Zidane ka folur në prag të ndeshjes së nesërme në Champions League, ndaj Galatasaray. Në një reagim për medi