999 rezultate për

gaga

Fjalëve për lidhjen me Cooper u vjen fundi, Lady Gaga është shtatëzanë (FOTO LAJM) Lady Gaga dhe Bradley Cooper u shfaqën së bashku në “A star is born”, dhe që prej asaj kohe u përfol për një lidhje roma
"Hajdutja" e meshkujve, Ledy Gaga puth burrin e martuar në skenë Ajo duhet të jetë një hajdut i meshkujve. Dhe tani edhe kjo! Lady Gaga (33) duket se ka simpati për burrat e martuar.
Këngëtarja shqiptare reagon pasi e krahasuan me Lady Gaga-n (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Koçi, po korr sukse në tregun botëror. Ajo shpesh herë është krahasuar me këng
Lady Gaga është shtatzanë por nuk ia ka idenë i kujt është fëmija? Prej më shumë se një jave po qarkullon një lajm se me shumë mundësi Lady Gaga është shtatzënë. Sipas “Star”, artistja ës
Shpërthen rrjeti, në buzët e aktorit duket buzëkuqi i Gagës? Mbarë interneti është fiksuar kaq shumë pas trekëndëshit Irina Shayk, Bradley Cooper dhe Lady Gaga, sa për çdo ditë përp
Fansja shqiptare e ofendoi, Almeda i kthehet për herë të parë (FOTO LAJM) Almeda Abazi duhet shumë nga publiku shqiptar por ditën e djeshme një gjë e cuditshme ka ndodhur. Bukuroshja publikoi
Të gjithë kundër Gagës: Sa nuk e puthi në sy të gruas aktorin Të dielën, Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të rrënjoseshin thellë në historinë e çmimeve Oscars, përmes një performance
Nga mbretëresha e dragonjve te Lady Gaga, si u veshën VIP-at në Oscar (FOTO LAJM) Oscar 2019 u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Eventi më i rëndësishëm në industrinë e filmit i surprizoi të g
SAG Awards 2019, këto janë VIP-et që u veshën më bukur (FOTO LAJM) SAG Aëards 2019 bëri që në tapetin e kuq të kalojnë personazhe të shumtë dhe pati nga ata që na zhgënjyen, por edhe nga
Unazë 400 000 USD, Lady Gaga konfirmon fejesën me agjentin e saj Diamantet janë miku më i mirë për femrat. Por diamantët e kuq janë vetëm për Lady Gaga. Këngëtarja e famshme ka konfi
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz
Lady Gaga mund të mos ngjitet në skenë për shumë vite Lady Gaga, Pak muaj më parë anuloi një sërë koncertesh në turneun e saj “Joanne World Tour”, për shkak të problemeve shë
Lady Gaga në gjendje të rëndë shëndetësore anulon 10 koncerte nga turneu muzikor Muaj më parë këngëtarja e famshme ka anuluar një sërë koncertesh nga turneu i saj “Joanne” por pas një periudhe të shkur
Lady Gaga përlotet në klipin e ri “Joanne” (VIDEO) Pak orë më parë këngëtarja e famshme Lady Gaga pagëzoi mbylljen e turneut të saj muzikor “Joanne” me klipin që mban të n
Lady Gaga rikthehet në origjinë Së fundmi këngëtarja Lady Gaga që njihet për stilin e saj të veshjes që është i veçantë dhe i çuditshëm në të njëjtën ko
Gëzuar Vitin e Ri nga Lady Gaga (FOTO LAJM) Lady Gaga e nisi vitin 2018 me një foto ku shihet pa tualet, pa “extension”, duke nxjerrë në pah anën e saj plot tatuazh
Lady Gaga nënshkruan kontratën me vlerë miliona dollarësh “Ëndrra e një jete e bërë realitet: Do ta lë zemrën në skenë çdo natë”, kështu ka komentuar Lady Gaga në Twitter nënshkr
Lady Gaga me unazë ? Me një veshjes si “wild west’, por shëtitja e saj në dyqane ishte më e zbutur. 31-vjeçarja Lady Gaga është parë të blejë
Ironizohet nga komentuesit për shkak të fotove këngëtarja (FOTO LAJM) Ylli amerikan Lady Gaga, mbetet besnike në stilin e saj ekscentrik të modës. Këtë gjë ajo e ka treguar sërisht në fot
Më quani princesha pjeshkë (FOTO LAJM) Ledy Gaga është duke kaluar disa momente relaksi në plazh. Ajo ka shfaqur format e saj seksi teksa ka publikuar në insta