999 rezultate për

gabin

Çmenduritë e motit, rrufeja djeg gabinën elektrike në Kukës Moti i keq me reshje shiu ka sjellë djegien e një kabine elektrike. Mësohet se rrufeja ka goditur kabllon e tensionit të
U kap me 6 kg kokainë të fshehur në gabinën e makinës, arrestohet shqiptari në Itali Një shqiptar banues në krahinën e Comos në Itali është arrestuar nga policia vendase nën akuzën e trafikut të drogës.
E frikshme, shoferin e zë gjumi futet përmes gabinës policore Çuditë që ndodhin në komunikacion shpesh të bëjnë të ndjehesh njeri me fat. Kjo video tregon momentin kur shoferi me
Delet pushtojnë Madridin, kjo është arsyeja e e veçantë Duken si pamjet tipike të një zone rurale, por në fakt këto dele po ushqehen qetësisht në zemër të kryeqytetit spanjoll,
Grabitja e Rinasit, jepen dënimet për 6 policë privatë Gjykata ka dhënë vendimet për 6 policët privatë të cilët po transportonin shumën e madhe të parave që u grabitën në rrug
Gabinat e telefonisë dhe elektrikut kthehen në vepra arti, Veliaj: Tirana çdo ditë më e bukur Tirana po ndryshon çdo ditë e më shumë. Jo vetëm falë punës që po bëhet me projektet madhore dhe me punët e vogla e të p