999 rezultate për

fyerje

Statujat e heronjve u konsideruan fyerje, ç'po ndodh me artin shqiptar? (FOTO LAJM) Statujat e Heroit Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu dhe e simbolit të Pavarësisë së Kosovës, Adem Jasharit të dyja të
Nuk duron fyerjet ndaj fesë Islame, Pogba tërhiqet nga Kombëtarja e Francës? Ylli francez i futbollit, Paul Pogba, duket se i ka dhënë fund karrierës së tij me kombëtaren e Francës. Ngjarjet e f
Pas akuzave për fyerje të fesë islame, reagon për herë të parë Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna ka thyer heshtjen dhe ka kërkuar falje pasi u akuzua për fyerje të fesë islame. Në një reagim në rrjetet soci
"Patëm fyerje normale, të tipit ti je një m**", trajneri i Marseille "thumb" PSG: Nuk investohen 1.5 bln euro e mos fitosh Champions Ndeshja mes PSG-së dhe Marsejës është gjithnjë e ndezur, pasi të dyja skaudrat janë rivale të përbetuara të njëra-tjetrë
Vjosa Osmani: LDK-në nuk e fal dot për fyerjet pas shpine Nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani ka folur rreth ofendimeve që po i bëhen, sipas saj, nga njerëz të "shtëpisë së saj".
Nuk duroi fyerjet në rrjetet sociale, i jep fund jetës luftëtarja japoneze Bota e sportit (mundja në veçanti) është në zi. Japonezja Hana Kimura, 22 vjeçe, ka vrarë veten pasi u tall dhe fye përm
Grushte dhe fyerje banale, motrat Karadashian lën nam para kamerave (VIDEO) Me sa duket Taylor Sëift nuk është e vetmja që ka debate me Kim Kardashian. Motra e yllit të reality shoë-t, Kourtney
Përplasje dhe fyerje mes anëtarëve të qeverisë teknike në Shkup Akuza e fyerje nga më të ndryshme kanë karakterizuar ditët e para të punës së qeverisë teknike të Maqedonisë së Veriut,
Akuza dhe fyerje Prishtinë-Tiranë, ambasadoret nga SHBA sjellin mesazhin e fortë me një fotografi Kryeministri Edi Rama ka krijuar për herë të parë një situatë shumë të shëmtuar mes krerëve të shteti në Shqipëri dhe Ko
Fyerje raciste ndaj lojtarit të Man Utd, arrestohet personi i dyshuar Një burrë u arrestua të dielën në mëngjes në lidhje me akuzat e abuzimit racist gjatë derbit të Manchester të shtunën në
Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Preside
Politikania opozitare në gjyq për "fyerje" ndaj Erdoganit Një figurë udhëheqëse në politikën e Stambollit u paraqit të premten në gjykatë nën akuzat se ofendoi presidentin e Turq
Që kur partnerja 9 vjet më e madhe lindi vajzën, bashkëshorti merr vetëm fyerje, jo seks Marrëdhënia seksuale e një cifti ka përfunduar pasi u bënë prindër. Kjo gjë duket se nuk i pëlqen aspak burrit të shtëpi
O qorr dhe shurdh! Rama e nis me fyerje letrën e VI ndaj Lulzim Bashës Edi Rama i shkruan letrën VI kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Këtë radhë, kryeministri ka zgjedhur të përmbledhë gjithcc
"Kam pasur presione", Agron Tufa padit Brahon e tre të tjerë për shpifje dhe fyerje Kreu i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka paditur në Gjykatën e Tiranës disa per
West Ham dërgon provat në polici për fyerjet raciste ndaj Salah Skuadra e West Ham ka reaguar pas fyerjeve raciste drejtuar yllit të Liverpool, Mohamed Salah. Policia angleze ka pra
Interi me deklaratë zyrtare pas fyerjeve të Koulibalys Inter i ka dënuar koret raciste të tifozëve të tyre që cak e kishin mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly duke shkruar
Chelsea reagon pas fyerjeve raciste ndaj Sterling Chelsea ka suspenduar katër tifozë të skuadrës nga të gjitha ndeshjet, pas fyerjeve raciste gjatë ndeshjes të së shtunës
Plas mes reperëve shqiptar: Fyerje pa kufi online (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin "Ndrrimi i natës", reperi i njohur Lumi B i bëri diss dy labelave Babastars dhe OTR, ç'ka shkaktoi
"Xhisiela" fut në sherr Carlo Bollinon dhe Andi Bushatin, fyerje dhe akuza publike Prej disa ditësh kishte një tension me akuza dhe kundër akuza mes mediave të Carlo Bollinos dhe analistit Andi Bushati,