999 rezultate për

futbollistja

Ekipi e përjashtoi, futbollistja hap llogari në faqen +18 (FOTO LAJM) Ish-futbollistja e Charleton Madelene Wright ka hapur një llogari në OnlyFans pasi u shkarkua nga klubi në fillim të dhj
Futbollistja që refuzoi të nderojë Maradonën tregon arsyen Diego Armando Maradona vdiq në moshën 60 vjeçare nga sulmi në zemër, ai u nderua nga sportistë anë e mbanë botës. Por
Në bikini dhe në super formë, futbollistja shqiptare shijon pushimet (FOTO LAJM) Uendi Muja vazhdon të mahnisë të gjithë si në fushë, po ashtu edhe jashtë saj. Ish-sulmuesja e Vllaznisë, e cila pre
Topless nga plazhi, futbollistja shqiptare: 2 futbollistët më s*ksi të kombëtares (FOTO LAJM) Uendi Muja nuk resht së mahnituri, si në fushë ashtu edhe jashtë saj. Ish-sulmuesja e Vllaznisë, e cila prej dy vite
Futbollistja shqiptare mbërrin në ceremoninë e "Topit të Artë" Edhe shqiptarët do të përfaqësohen sot në ceremoninë e Topit të Artë që zhvillohet në Paris. Kosovare Asllani, mesfushor
Futbollistja kosovare pjesëmarrëse në ceremoninë e "Topit të Artë" Futbollistja shqiptare, Kosovare Asllani, është në mesin e 20 lojtareve të nominuara për ta fituar Topin e Artë në vitin
Kosovare Asllani zgjidhet sulmuesja e vitit në Suedi Futbollistja shqiptare, Kosovare Asllani po vazhdon me suksese në karrierë. Asllani është votuar si futbollistja sulm
E RËNDË/ U përlesh me armë të ftohta, ndërron jetë futbollistja Futbollistja e kombëtares së femrave të Xhamajkës, Tarania Clarke është vrarë pas një përleshjeje më një grua tjetër.
Futbollistja kosovare arrin majat, nominohet për "Topin e Artë" Futbollistja Kosovare Asllani është nominuar nga "France Football" për çmimin "Ballon d’or". 30 vjeçarja që luan për
Futbollistja e SHBA-së "shuplakë" FIFA-s: Ne nuk respektohemi si djemtë Ylli i ekipit kombëtar të vajzave të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Megan Rapinoe, e ka kritikuar FIFA-n për mungesë
Del raporti paraprak: Pse vdiq Florijana Vdekja e Florijana Ismailit vazhdon të jetë një mister që po nuk zgjidhet. Futbollistja shqiptare që vdiq në Liqenin
Futbollistja shqiptare e zhdukur në liqen, flet shoqja e ngushtë Ende asgjë! Shpresa po nis të shuhet teksa nga dita e shtunë kur Florijana Ismaili, shqiptarja e lindur në Zvicër që lua
Futbollistja e humbur, Haradinaj letër ambasadorit zvecerian në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se i ka shkruar një letër amba
Zhduket në një liqen në Itali futbollistja shqiptare e Zvicrës, Floriana Ismaili Futbollistja Floriana Ismaili, pjesëtare e Kombëtares Zvicerane të Futbollit nga e shtuna konsiderohet e humbur në Liqen
Ndodh në SHBA, futbollistja stërvitet 5 muaj e gjysëm shtatzënë Dëshira për të zbritur në fushë nuk e ndalon as shtatzania. Episodi i veçantë vjen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,
Kjo është futbollistja shqiptare që po çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) E talentuar në futboll por mbi të gjitha edhe super seksi. Futbollistja e kombëtares shqiptare për vajza, Erida Bajraku
A është kjo futbollistja me seksi në botë? (FOTO LAJM) Futbolli po praktikohet shumë kohët e fundit edhe nga femrat, ku pothuajse të gjitha Kombëtaret kanë përfaqësuesen e tyr
Laura Merrin, futbollistja më seksi e Zelandës së Re (FOTO LAJM) Quhet Laura Merrin, është 23-vjeçare dhe luan me përfaqësuesen e Zelandës së Re në futboll për ferma, ndërsa në nivel kl
Reperi amerikan tha se as Ronaldo nuk i shënonte gol, por turpërohet nga futbollistja (VIDEO) Raperi amerikan Daniel Hernandez apo i njohur me emrin artistik Tekashi 6ix9ine, disa ditë më parë ka treguar aftësitë e
Hoqi hixhabin gjatë ndeshjes, futbollistja iraniane rrezikon burgun (FOTO LAJM) Një futbolliste iraniane ka paraqitur kërkesë për azil në Zvicër, sepse ajo rrezikon burgun në Iran pasi luajti ndeshje