999 rezultate për

futbollisti

Zi te Real Madridi, ndërron jetë ish-futbollisti Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë ish futbollisti i Real Madridit, Goyo Benito. Futbollisti kishte luajtur për 13
Futbollisti ironizon me Ramën: Ço edhe dy infermierë për nënat e Ronaldos dhe Bufonit (FOTO LAJM) Fantazisti i Teutës, Sherif Kallaku, ka shpërthyer kundër kryeministrit Edi Rama pas deklaratës së këtij të fundit, se n
Gjigandë europianë shfaqin interes për Kumbullën, Verona rrit çmimin Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, teksa po tregon paraqitje të shkëlqye
Atak në zemër, ndërron jetë e fejuara e futbollistit të Serie A E fejuara e Ricardo Centurion, futbollist argjentinas që dikur ka veshur edhe fanellën e Genoas në Serie A dhe sot luan
"100 zogjtë e pulave kundër një luani", futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka shprehur hapur simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë të Kosovës
Transferimi më i ri i Barcelonës ngjall interesin e dy ekipeve angleze Martin Braithwaite, i blerw si emergjencw nga Barcelonws pwrtej afatit zyrtar tw merkatos sw janarit, ka ngjallur intere
Atletico jep lajmin e dhimbshëm, ndërron jetë futbollisti 14-vjeçar Klubi i Atletico Madrid ka njoftuar vdekjen e futbollistit 14-vjeçar që prej kohësh luante me moshat e "Los Colchoneros"
Ozil dhe Muriqi së shpejti shok skuadre ? Futbollisti i Arsenal, Ozil nuk e ka fshehur dashurinë që ka për klubin turk, Fenerbahce. Kurse menaxheri i futbollis
Pësoi infarkt, zgjohet pas gati 3 vitesh nga koma futbollisti i Ajax Futbollisti i Ajaksit Abdelhak Nuri është zgjuar nga koma pas 2 vitesh e 9 muajsh. 22-vjeçari holandez pësoi infarkt
Icardi refuzon Realin, kërkon Juventusin Sipas mediave spanjole futbollisti i Interit, Mauro Icardi ka refuzuar transferimin në Spanjë pasi që po dëshiron të kal
Xhaka nga karantina: Masat në Londër po bëhen më të ashpra Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Ar
"Koronavirusi nuk është shaka", rrëfimi rrëqethës i futbollistit në Spanjë: Më ra të fikët Rrëfim rrëqethës i Jonathas Cristian de Jesus, i njohur shkurt me emrin Jonathas, sulmuesit të Elches në Spanjë, i cili
Milan Skriniar zgjidhet futbollisti më i miri sllovak Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, ka fituar çmimin ‘Futbollistit i Vitit në Sllovaki’ dhe bëri shaka duke thënë se sh
Është infektuar me koronavirus? Reagon futbollisti i Kombëtares: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur "Facebook-un" Leonard Maloku fatmirësisht nuk është infektuar me koronavirus. Futbollisti i Kombëtares Shpresa ka përgënjeshtruar l
Aksidenti tragjik i merr jetën futbollistit 26-vjeçar Një lajm tragjik vjen nga Nigeria. Sulmuesi 26-vjeçari Ifeanyi George ka humbur jetën ditën e dielë pas një aksidenti tr
Ish-futbollisti i Tiranës shtrohet në spital, rezulton pozitiv me koronavirus Një ish-futbollist i njohur shqiptar raportohet se është i infektuar me koronavirus. Ai e ka marrë lajmin në 24 orët e f
Ish-futbollisti shqiptar: Ja si i kuptoj femrat që më duan për interes (VIDEO) Oni Hysenbelliu, ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Dinamos, është i njohur gjerësisht në media për jetën e tij l
U paralizua 20 vite më parë dhe tërmeti e la pa shtëpi, Lila i bën surprizën e madhe futbollistit legjendar Secili nga ne gjithmonë ka pasur në fëmijëri një idhull që e ka frymëzuar të cilit ka dashur t’i ngjajë, që të bëhet si
Sulmuesi anglez i radhës që infektohet me koronavirus Sulmuesi i West Bromit, Charlie Austin është futbollisti i fundit profesionist që është diagnostifikuar me koronavirus.
"Në fillim e mora me shaka", reagon futbollisti shqiptar me koronavirus Valdrin Mustafa ishte lojtari i parë shqiptar që doli pozitiv me Koronavirus. Ai është i mbyllur në karantinë dhe pr