999 rezultate për

fustani

Mbretëresha e Spanjës thyen “rregullat”, shfaqet joshëse me fustanin e zi (FOTO LAJM) Mbretëresha Letizia u shfaq e veshur me një fustan të zi super joshës në daljen e saj të fundit. Monarkja spanjolle mban
Çmim marramendës, fustani ikonik i Princeshë Dianës del në ankand (FOTO LAJM) Një nga fustanet ikonikë të Princeshë Dianës ka dalë në ankand. Bëhet fjalë për fustani që aso kohe u quajt i guxim
Fustanin e bardhë e bëri "rrugë", por këtë herë Anxhela martohet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Jeta personalene e Anxhela Peristerit është vënë shpesh në qendër të mediave. Këngëtarja disa herë është përfolur për
Humbi kile, këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik Sot (e diel, 10 nëntor), Marsela Çibukaj dukej ndryshe te “Kënga Magjike”, ku performoi “Thërrime dashurie”, një këngë e
Xhaketë dhe fustan: 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO LAJM) Nëse ka një kombinim të rehatshëm, ai është fustani shoqëruar me xhaketë. Por jo domosdoshmërisht këto të dyja qëndr
Këto nuse VIP kanë një gjë të përbashkët (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Rita Orën e tradhton veshja, tregon të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo nuk heziton asnjëherë që të eksperimentojë veshjet e saj. Pamja e fundit të Rita Orës tregojnë aksidentalisht të
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi për pak kohë u distancua nga rrjetet sociale për të mos u përfshirë në vorb
Mos blini më online, çfarë i ndodhi kësaj gruaje të frikëson Cailey Fiesel, e cila jeton në Manhattan bleu në dyqan një fustan të zi për 40 dollarë. Disa javë me vonë ajo e veshi at
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM) Pas turneut në Afrikë, princ Harry dhe Meghan Markle shkuan bashkë në ndarjen e çmimeve WellChild, që kanë për qëllim të
E fejuara e Ronaldos sensuale me fustanin e stilistes shqiptare (FOTO & VIDEO) Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e
Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Pastër dhe saktë: Kështu duket Armina Mevlani nuse! (VIDEO) Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fj
Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM) Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, j
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
28 vite pasi e veshi e ëma, Ivanka Trump shkëlqen në fustanin e saj (FOTO LAJM) Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasëm në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së jëmës shkruan Albeu.c
Meghan e ekzagjeron: Kaq kushton fustani Valentino që veshi sot (FOTO LAJM) Meghan Markle është kritikuar shpesh për veshjet e saj gjatë daljeve publike për shkak të çmimit të tyre të lartë. N
E fiksuar pas tij, vesh fustanin e dasmës çdo fundjavë qëkur është martuar (FOTO LAJM) Një grua e porsamartuar ka krijuar një listë eventesh ku paraqitet vazhdimisht me fustanin e saj të dasmës edhe pse ka n