999 rezultate për

fusha

Racizëm në Gjermani, lojtari largohet nga fusha i përlotur (VIDEO) Futbollisti anglez Jordi Osei-Tutu u largua nga fusha në lot pas sulmeve raciste në drejtim të tij. 20-vjeçari, i cili ë
A po shantazhohet me përgjime të natyrës seksuale Elisa Spiropali? (FOTO LAJM) Pas publikimit të një numri të madh përgjimesh, të cilat sipas PD faktuan vjedhjen e votave, "Bild" bëri me dije se ka n
Jo në Tiranë, zbulohet se ku do të mbahet mitingu i madh i PS Maxhoranca është duke shkuar në zgjedhjet e 30 qershorit duke planifikuar edhe mbajtjen e mitingut përmbyllës të këtyre
Kryebashkiaku i Tepelenës bëri fushatë në shtëpinë e zotit, reagon kisha në Vlorë: Marrëzia nuk paska fund Kisha Ortodokse në Vlorë ka reaguar në lidhje me kryebashkiakun e Tepelenës Tërmet Peçi, i cili si asnjëherë më parë, ka
Rama si Trump, vjen me kapele në fushatë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, ka habitur të gjithë sot në Finiq. Si asnjëherë më parë Rama ka zgjedhur që të mbajë kapele në pu
RENEA dhe FNSH blindojnë Shkodrën: Rama nuk heq dorë nga fushata (VIDEO) Edhe pse kryetarja e Bashkisë Voltana Ademi nuk dha leje që PS-të zhvillojë në Shkodër mitingun e radhës, kryeministri E
Ai vemja në Librazhd! PD po djeg KZAZ-të, Rama vijon fushatën Kryeministri Edi Rama në një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr.1 në Tiranë ka folur për situatën politike në
Trump nis zyrtarisht fushatën e rizgjedhjes për president Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka nisur zyrtarisht fushatën e tij të rizgjedhjes, duke u bërë thirrje mbështetësve t
"Nisa çunat, janë problematikë" reagon Gjiknuri pas përgjimeve: Komunikim normal në fushatë, asgjë kundër ligjit Damian Gjiknuri reagon pas publikimit të përgjimeve: Referuar publikimeve të fundit në media rreth procesit zgjedhor në
Përgjimet/ Aktivë në fushatat e PS, kush janë Arben Keshi dhe Bekim Krashi Arben Keshi, aktualisht shef i sektorit të krimit ekonomik në Drejtorinë e Policisë së Dibrës, është njeriu kryesor në p
Tirana Bank dhe UNDP në partneritet për të promovuar mbrojtjen e mjedisit Tirana Bank, në linjë me politikat e Përgjegjshmërisë Sociale të Korporatës, së Grupit Balfin dhe UNDP, Programi i Zhvil
Rama shpjegohet pse mungoi në fushatën elektorale Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në Twitet ku tregon arsyen që e çuan të mungonte në fushatën elektorale të mbaj
Edi Rama bën "fallxhorin" në fushatë, nxjerr filxhanin dhe parashikon te ardhmen e Balliut (VIDEO) Dikur Erion Veliaj shprehej se populli do cirk dhe bukë. Kryeministri Rama e ka marrë këtë postulat dhe po e aplikon tas
Demi Rose nuk ndalet, pozon vetëm me bikini (FOTO LAJM) Modelja Demi Rose u kthye në punë të enjten, një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj Christine në moshën 64 vjeçar
Meta anuloi zgjedhjet, Rama vijon fushatën: S'ka fallxhore që bllokon 30 qershorin Kryeministri Edi Rama ka vijuar fushatën në Përrenjas edhe pse Presidenti i Republikës ka anuluar tashmë zgjedhjet e 30
Fushata elektorale, Rama pritet me protestë nga banorët e Lushnjes Kryeministri i vendit Edi Rama është pritur pasditen e sotme me protestë në qytetin e Lushnjes . Sipas informacioneve
Erion Isai nis fushatën alla "lali Eri': Këto janë bëmat më të fundit (FOTO LAJM) Aktori i "Portokallisë" Erion Isai, e ka nisur vrullshëm fushatën për bashkinë e Ersekës ku kandidon nën siglën e Rilind
Mësohet sa do të qëndrojë jashtë fushave Neymar Neymar do të mungojë për vetëm katër javë, për shkak të lëndimit në nyjën e këmbës. Paris Saint-Germain ka dalë me nj
Braçe: Opozita nuk po proteston, po bën fushatë Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka deklaruar se ajo që po bën opozita nuk duhet parë si protestë, por si fushatë. I
Pak orë para protestës, paralajmëron Berisha: Do tmerrohet qeveria Opozita e bashkuar ka paralajmëruar se ditën e sotme në orën 19:00, do të zhvillohet protesta e rradhës. Ish-kryemini