999 rezultate për

fury

Mike Tyson në ring me Fury-n? Britaniku thotë se e ka pranuar ofertën Kthimi i Mike Tysonit ka qenë ndër temat kryesore në botën e boksit gjatë javëve të fundit, ndërsa së fundi kampioni Tys
TRAGJIKE/ Burri mbyt e varros gruan në shtëpi, pastaj denoncon se ajo është zhdukur Një burrë nga Minesota që pretendoi se gruaja e tij ishte zhdukur është akuzuar për vrasje pasi trupi i saj i mbytur u g
Ndeshja e tretë mes Fury dhe Wilder shtyhet sërish Sfida e parë mes dyshes përfundoi mes një barazimi të diskutueshëm në vitin 2018. Derisa, Fury arriti t’i rrëmbente t
Joshua këmbëngul: Jam gati të ndeshem më Fury edhe me dyer të mbyllura Anthony Joshua këmbëngul se është i gatshëm të përballet në një duel britanikësh me Tyson Furyn, madje edhe me dyer të m
ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja Fury-Wilder, kjo është data e re Ashtu siç u paralajmërua, lufta mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder është shtyrë për një datë të re, për shkak të koronavi
Shtyhet ndeshja e rradhës mes Fury dhe Wilder, shkak koronavirusi Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar
Gati hetimet, Tyson Fury përjashtohet tetë vite nga boksi? Anti-Doping në Mbretërinë e Bashkuar janë gati të hapin një hetim të ri mbi Tyson Fury dhe kushëririn e tij Hughie Fury
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
Mayweatheri i gatshëm të stërvisë Wilderin për duelin e tretë me Fury Floyd Mayweather është bindur se Wilder do ta mposhtë Fury nëse lejon njerëzit e tij ta stërvisin. Kampi i Wilderit k
Befason kapiteni i Watford: Fury ishte frymëzimi për ta mposhtur Liverpoolin Kapiteni ka zbuluar dicka interesante pasi mposhtën bindshëm Liverpoolin e pamposhtur këtë sezon. Fury mposhti Deonta
ZYRTARE/ Caktohet dueli i tretë mes Fury dhe Wilder, kjo është data Tashmë gjithcka bëhët zyrtare, Wilder dhe Fury do të ndeshen për të tretëm herë. Pas ndeshjes së parë të mbyllur në b
ZYRTARE/ Wilder aktivizon klauzolën për duelin e tretë me Tyson Fury Adhuruesit e boksit do të kenë mundësi ta shohin edhe duelin e tretë mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury. Ish kampioni
Babai i Fury paralajmëron Joshuan: Mos u ngatërro me tim bir Babai i Tyson Fury ka paralajmëruar boksierin tjetër britanik, Anthony Joshua që mos ngatërrohet me djalin e tij pasi do
Tyson Fury merr një ofertë marramendëse për tu ndeshur sërish me Wilderin ose Joshuan Shumë pak ditë pasi mposhti Deontay Wilder në duelin për gjerdanin e artë të peshave të rënda në WBC, në Las Vegas, Tyso
Mposhti të pamposhturin, Fury pritet si "mbret" në Britani (VIDEO) Tyson Fury është kthyer në vendlindjen e tij, Angli, me ç’rast është pritur ngrohtë nga tifozët pas fitores kundër Deont
Befason Wilder, shkarkon trajnerin që hodhi peshqirin për dorëzim ndaj Furyt Humbja ndaj Fury ka inatosur jo pak Wilderin. Kjo u duk menjëherë pas ndeshjes kur amerikani nuk ishte dakord për ndërpr
Wilder nuk e pranon humbjen, kërkon rimeç me Furyn Sipas raportimeve të fundit Wilder është duke planifikuar që të kërkoj rimeç me Tyson Fury. Kjo po besohet që do të n
Ndeshja Joshua - Fury, promotori: Të mos humbim kohë për ta shkruar historinë Promotori i Anthony Joshua, Eddie Hearn, ka folur për zërat që janë përhapur së fundmi për një dyluftim të mundshëm në m
Sa para fituan Fury dhe Wilder? Tyson Fury dhe Deontay Wilder kanë përfituar shumë të majme parash pas meçit të zhvilluar në peshat e rënda në kategorin
Mposhti Wilderin, por shikoni si duket fytyra e britanikut pas ndeshjes (FOTO LAJM) As Tyson Fury nuk ka shpëtuar pa dëme nga dueli kundër Deontay Wilder. Fury vërtetë dominoi duelin me Wilder duke u s