999 rezultate për

fullanit

"Ky është këlyshi i Fullanit, një qullash që fshin djersët me lekët e shqiptarëve" (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe me emrin "Kaubojsi", ka vendosur të bëjë një deklaratë publike për djalin e
Gazetari: Poshtëruese, Veliaj riciklon mbetjet e Fullanit në krye të Tiranës Gazetari Bledi Mane ka reaguar pas vendimit per zgjedhjen e Toni Gogut si kryetar i këshillit bashkiak të Tiranës. Ma
Merr fund lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë lajmi se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fulla
Kush është bjondja s*ksi që djali i Fullanit la për vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Lidhja mes djaltë të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe vajzës së Majlinda Bregut u zbulua pas
Konfirmohet lidhja e Erik Fullanit dhe vajzës së Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Para disa ditësh Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut u "kapën mat" duke darkuar në të njëjtin restorant në Romë. Nd
Firmosi arrestimin e Fullanit dhe Gjikës, si është rritur pasuria e prokuror Trocit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i rikthehet listës prioritare të vetingut me prokurorin Ramadan Troci, i cili del sot
Sekreti i errët i Erik Fullanit: Kam paguar për të bërë seks I ftuar në “PopCulture”, Erik Fullani rrëfeu se personi më i rëndësishëm i jetës së tij është mamaja, ndërsa për motrën
Dikur ishin shokë, por tani çfarë ka ndodhur mes Noizyt dhe Erik Fullanit? (FOTO LAJM) Noizy dhe Erik Fullani janë dy miq shumë të mirë dhe këtë na e tregojnë çdo ditë në jetën e përditshme dhe në rrjetet so
Deklarata e fortë e ish-ministrit: Rama kërkon arrestimin e Fullanit Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në "Real Story" të Sokol Ballës në Vizion Plus ka bërë një deklaratë të f
Zbulohet e dashura e Erik Fullanit, e fiksuar pas luksit (FOTO LAJM) Ndonëse u mundua ta mbajë të fshehur për një vit rresht, tashmë është bërë publike dhe zbulohet se cila është vajza që k
Dashni e madhe mes familjes së Fullanit dhe asaj të Metës (VIDEO) Nuk ka kaluar pa komente në rrjetet sociale puthjet e shumta të shkëmbyera në hyrje të Katedrales Ortodokse në Tiranës m
Gafa e radhës është epike, Rudina turpërohet para Erik Fullanit Emisioni i Rudina Magjistarit është një nga më të ndjekurit në orët e pasdites. Por përveç të ftuarve interesant, ga
Gjykata zbardh shkarkimin e Fullanit, ja gafa e Kuvendit Zbardhet i plotë vendimi i Gjykatës së Apelit Administrativ që dëmshpërblente ish-guvernatorin e Bankës së Shqipërisë Ar
Pas Fullanit, edhe Dëshira Subashi merr 37 paga dëmshpërblim Pas Ardian Fullanit ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë që u dëmshpërblye me 56 paga mujore nga gjykata administrat
E quajti copë m*ti, Bledi Mane i përgjigjet Erik Fullanit: Të vunë pampers se.... (FOTO LAJM) Në një intervistë për Roza Latin, djali i Ardian Fullanit, Eriku sulmoi gazetari Bledi Mane duke e cilësuar si njeriun m
"Është një copë m*ti, një drogaxhi...", Eriku i Ardian Fullanit shpërthen ndaj Bledi Manes (FOTO LAJM) Krahas xhirove me makina të shrenjta dhe jetës së luksit që bën në sajë të të ardhurave nga mami dhe babi, Eriku, djali
Zbulohet e dashura e Erik Fullanit, kush është vajza e biznesmenit të njohur shqiptar? (FOTO LAJM) Edhe pse nuk i ka dhënë asgjë publikut, ai merr vëmendje për shkak të jetës tejet luksoze që bën. Fjala është për Erik F
"Çmendet" djali i Fullanit, ja veprimi çuditshëm që bën teksa feston ditëlindjen e tij (FOTO LAJM) Në orët e para të ditës së hënë Erik Fullani, djali i ish Guvernatorit Ardian Fullani festoi ditëlindjen e tij në pranin
I fiksuar pas luksit, ja si jeton djali i Fullanit (FOTO LAJM) Jeta e djalit të ish guvernatorit ka qënë në fokus të mediave rozë, kjo për vetë luksin që ajo ofronte. Tashmë me një tr
Djali i Fullanit fotografohet me ish-të dashurën edhe pse i lidhur Megjithëse tepër të rinj në moshë, historia e tyre e dashurisë është e gjatë dhe shumë e përfolur. Bëhet fjalë për Erik