999 rezultate për

fuga

Kaloi COVID-19, akademiku Artan Fuga: Dal vullnetar për të bërë vaksinën Akademiku Artan Fuga ka dhënë lajmin e mirë se në Gjermani ka nisur informimi i popullsisë se do të nisë vaksinimi kundë
Artan Fuga mposht me sukses COVID-19: Rikthehem me shpresë Akademiku, Artan Fuga, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije për ndjekësit se mungesa e komunikimit këto 17 di
Pesë pyetjet drejtuar OSBE-ODHIR, Artan Fuga: Të pagjetura! Akademiku Artan Fuga ka reaguar në lidhje me pyetjet e dërguara OSBE-ODHIR ku thotë se pyetjet janë teorike. Ai shton
Artan Fuga: Jemi katandisur në një rryp toke mes detit dhe maleve! Akademiku dhe profesori Artan Fuga ka shkruar nw njw postim nw faqen e tij nw rrjetin social Facebook se Shqipëria ndër
Fuga: Varfanjakët si ne nuk ndërtojnë dot demokraci Nga Artan Fuga Duke përfituar nga çiltërsia e të anketuarve (800 të anketuar të përzgjedhur në mënyrë rastësore por s
Largimi i Besa Shahinit, akademiku Fuga tregon çfarë ndodhi kur i kërkoi takim Profesori dhe akademiku Artan Fuga ka bërë një analizë në lidhje me largimin e ministres së Arsimit Besa Shahini. Si
Fuga: 30 propozime alternative për ta nxjerrë ekonominë nga mizerja Nga Artan Fuga 1. Ekonominë shqiptare e ka shkatërruar tej-popullimi i disa qyteteve kryesore, kryesisht i Tir
Fuga: Pa njohje reciproke Kosovë-Serbi, edhe Shqipëria mbetet jashtë BE-së Akademiku Artan Fuga ka reaguar për marrëveshjen në Shtëpinë e Bardhë midis mes Kosovës dhe Serbisë teksa thekson se Shq
"Votat jepjuani kandidatëve shqiptarë", Fuga: Dy arsye pse kjo parullë për zgjedhjet në Malin e Zi është problematike Akademiku Artan Fuga, ka komentuar thirrjet e politikanëve shqiptarë për bashkëkombasit tanë në Mal të Zi, që të votojnë
"Me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen", Artan Fuga komenton videon e Musa Ulqinit (VIDEO) Nga Artan Fuga Për të mirën e Partisë, me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panj
"10 mijë studentë iu përgjigjën saktë Turit", akademiku Fuga i drejtohet Shahinit Nga Artan Fuga Qytetarja Besa Shahini sipas mediave dhe rrjeteve sociale me emrin e saj ka deklaruar se mbi 10 mijë m
"A e di Ministria e Arsimit se nuk rrethohemi nga oqeane?", Fuga analizon pyetjen e testit të Gjuhë-Letërsisë A e di ministria e arësimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane !!! ------------------------ Gomarlliqet e pyetjes t
Fuga: Nuk është çështje teze, maturantët nuk i dëgjon askush Akademiku Artan Fuga ka reaguar lidhur me protestat e maturantwve duke thwnw një problem më shumë social, se sa një prob
Fuga: Europa nuk ka fuqi të na integrojë Akademiku Artan Fuga ka shkruar në Facebook një artikull të gjatë ku ka komentuar perceptimet e Shqipërisë drejt intergi
"Të ndalohet edhe s*ksi", Fuga ka disa propozime ndaj Ramës Pedagogu Artan Fuga ka reaguar ndaj deklaratës së kryeministrit Rama ditën e djeshme që deklaroi se nga muaji Tetor i kë
"Nuk të meritonim", Artan Fuga ka disa fjalë për Teatrin Artan Fuga Teatri, pa hipokrizi, pa rrena, kundër barbarëve, jo si pretekst, i papronësuar nga
Fuga: Mjaft me rezistenca trup më trup që mbarojnë si shashka, tani luftra dhe beteja emancipuese ARTAN FUGA Nëse opozita nuk emancipon programin politik për vetëadministrimin e institucioneve kultrore, ar
"Hipokritë, ma këputët shpirtin", Artan Fuga reagon për Teatrin Artan Fuga Pse ashtu bie nje ndertese teatri!!! Ra demokracia lokale me reformen e territorit, hiiiiic n
"Referendum lokal për Teatrin Kombëtar", Artan Fuga ngre 11 pyetje Akademiku Artan Fuga bën thirrje për referendum lokal për Teatrin Kombëtar, pas vendimit të qeverisë për ta kaluar në pr
Artan Fuga: Studentët të revoltuar i thanë “jo” zgjedhjeve farsë në universitete Postimi i Artan Fugës Ku e pashë të ardhmen e kombit! Mirënjohje për ata qindra e mijra të rinj, studente