999 rezultate për

frrokaj

Gjykata i jep lirinë Fran Frrokajt Gjykata e Lezhës liron nga arrest shtëpie Fran Frrokaj. Gjykata ka vendosur që ai të jetë i lirë dhe të paraqitet dy
Kërkonte lirinë, çfarë ka vendosur sot gjykata për Fran Frrokajn Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur të lë të izoluar kryebashkiakun e Lezhës Fran Frrokaj. Frrokaj i cili sot pri
Kryebashkiaku i Lezhës në Apel: S'kam asnjë lidhje me akuzat Gjykata e Apelit të Shkodrës do të vendosë sot për masën e sigurisë ndaj kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj. Ky i
Avokati i Frrokajt: Çfarë ndodhi në "darkën e gabuar" me Ramën Bashkë me Neshat Fanën, Adrian Leka është avokat i Fran Frrokajt, kryetarit të Bashkisë së Lezhës. Pedagog në Fakult
Flet Frran Frrokaj: S'kam lidhje me tjetërsimin e bregdetit Pak ditë më parë Policia e Shtetit vuri në pranga 13 shtetas në Lezhë me akuzën e rëndë "tjetërsim pronash" në bregdet.
Frrokaj kërkon të tërheqë vëmendje, nga gjykata thotë se shqetësohet për përmbytjet Kreu i Bashkisë së Lezhës nga salla e gjykatës u ka kërkuar punonjësve te bashkisë që të marrin masa për reshqitjet e dh
Frrokaj mbërrin në gjykatë, edhe pse akuzohet për korrupsion disa qytetarë e mbështesin (VIDEO) Me dhjetra simpatizanatë të kreut të Bashkisë dhe mbështetës të tij janë mbledhur para gjykatës së Lezhës. Ata e kanë pr
RD: Miqtë e paralajmëruan Frrokajn se do "ta hante" pas darkës me Ramën Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, "RD", flet për një "darkë të gabuar" mes Ramës dhe Frrokut, që ka sjellë më pas ed
Kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe Saimir Tahirit Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë sot edhe për arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frr
U kap në zyrë, si u arrestua kryebashkiaku demokrat i Lezhës (VIDEO) Kryetari i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj, është arrestuar dje në zyrën e tij rreth orës 12:00. Kanë qenë disa agjentë
Dalin pamjet, si u vu në pranga kryebashkiaku demokrat i Lezhës (VIDEO) Ditën e sotme policia ka arrestuar kryetarin e Bashkisë Lezhë dhe 6 zyrtarë të rëndësishëm në këtë bashki. Në videon
Kryebashkiaku i Lezhës përfundon në polici Policia ka shoqëruar kryebashkiakun i Lezhës Fran Frrokaj. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme dhe mësohet se bashkë
Gjëndja shëndetësore e mundësit Frrokaj Mundësi i ekipit Kombëtar 17-vjeçari Leonardo Frrokaj pësoi një dëmtim të rëndë në Kampionatin Ballkanik të të rinjve. F
Kryebashkiaku i PD-së Ramës: “Kësaj i thonë për inat të vjehrrës, shkova me mullixhiun” Kryebashkiaku i PD-së në Lezhë Fran Frrokaj ka qenë i pranishëm në takimin e kryeministri Edi Rama, i cili po konsultoh
Kryetari i bashkisë "fundos" Topallin: Si me të si pa të, Shkodra doli njëlloj Kreu demokrat i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj ka reaguar si një pjesë e mirë e demokratëve në këto ditë, në lidhje me
Lista e Lezhës, Preç Zogaj i rikthehet PD-së Analisti Preç Zogaj është rikthyer në radhët e PD-së, ai renditet i 5 në listën e qarkut te Lezhës e cila kryesohet nga
Ja sesi u arratis nga burgu shqiptari i cili u vra gjatë grabitjes së një banese (VIDEO) Mediat italiane raportuan sot për shqiptarin e vrarë teksa kishte tentuar të vidhte një banesë, e në të njëjtën kohë ësh
Ja arratisja spektakolare e shqiptarit nga Burgu i Palermos (VIDEO) Valentin Frrokaj, shqiptari i dënaur për vrasje në Itali, është autori i një arratisjeje spektakolare nga burgu i Palerm
Basha prezanton Frrokajn në Lezhë: Qeveria rilindi kriminelët Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Lezhë të prezantojë kandidatin e kësaj partie për kryetar bashk
Arrestohet 34 vjeçari, denoncoi vjedhjen e makinës që grabiti Një 34 vjeçar është vënë në pranga, pasi ka denoncuar vjedhjen e një makine, të cilën e kishte grabitur. Shtetasi Andre