999 rezultate për

frika

Reshjet tmerrojnë shtetin afrikan, 1 mijë të mbytur (VIDEO) Të paktën 1000 njerëz janë mbytur në Mozambik pasi një ciklon I fuqishëm kaploi vendin. Kanë kaluar tashmë katër ditë q
Kapen 65 afrikanë që vrisnin fëmijët albinë Policia e Tanzanisë i ka arrestuar 65 persona, të cilët në këtë vend njihen si “mjekë të shtrigave”. Dyshohet se ata kan
"Ika nga frika", Ervin Mata flet pas 5 muajsh në arrati Biznesmeni Ervin Mata prej 5 muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bllok ësht
Njihuni me kurthin në Internet, si mund t'ju mashtrojnë vajzat afrikane Një 59-vjeçar është “kërdisur” nga lekët nga një vajzë që ai njohu në internet. Dave Hazel ra në dashuri me një vajzë
"Si qen të psh*rrur nga frika", Murrizi reagon ashpër ndaj PD “Une kam qene deputet ne vitet kur keta qe jane sot si “Lidera” ne PD, kane qene gjysma refugjat e gjysma te largu
Frika e trazirave, anulohet seanca e Kuvendit ditën e nesërme Kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi ka anuluar seancën e nesërme të Parlamentit. Vendimi vjen pasi opozita ka parala
Sportisti serb sulmohet nga tifozët kroatë dhe hidhet në det nga frika (VIDEO) Lojtarët serbë të ekipit të Crvena Zvezdas u sulmuan sot pasdite në Split të Kroacisë, përderisa ishin ulur në një kafe
"Me spitalet jemi nën nivelin e vendeve Afrikane" Shëndetësia është një nga çështjet që i shqetëson me së shumti njerëzit dhe lidhur me këtë ka bërë një reagim të fortë e
Kthehet nga pushimet afrikane por britanikja tmerrohet nga ajo që sheh në kokë Një grua 55-vjeçare është tmerruar kur ka parë se në kokën e saj kishte një larvë pasi ishte kthyer nga udhëtimi në Afri
Afrikani vret me thikë të riun shqiptar në Gjermani Një 25 vjeçar shqiptar i quajtur, Ridjan Myftari është goditur për vdekje me thikë nga një afrikan. Sipas mediave gj
Qeshni me lot, e dashura i shkon si nuse ditën e dasmës afrikanit (VIDEO) Një dhëndri në Afrikën e Jugut nuk i kanë dalë mirë llogaritë në momentin që në dasmën e tij u paraqitën dy nuse dhe jo
UEFA: Klubet shqiptare me sponsorë nga Afrika Një klub i Superiores ka sponsor në fanellë një kompani nga Afrika. Ky është lajmi i vetëm i publikuar nga raporti i UEF
Pasi shkrepi këtë fotografi, kjo nënë nuk vuri gjumë në sy nga frika Një nënë thotë se nuk mund të flejë gjumë pasi pa fantazmat e dy ushtarëve të Luftës Civile në një foto të djalit të saj
Tre afrikanë vjedhin dyqanin në Kosovë Tre shtetas të Algjerisë kanë vjedhur një iPhone 6S dhe një pallto një punëtoreje në një lokal. Rasti ka ndodhur dje në
Futbollistit afrikan Asamoah Gyan, i kanë mbetur vetëm 600 euro në xhep (FOTO LAJM) Futbollistët njihen për luksin dhe shpenzmet që bëjnë pasi marrin para të konsiderushme. Por ka dhe nga ta futbollistë q
Këto janë serbet që lobuan te arabët dhe afrikanët kundër Kosovës (VIDEO) Për më shumë se katër orë, ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, u është përgjigjur pyetjeve të deputetëve të K
Momente shokuese, sërfisti sulmohet nga peshkaqeni vdekjeprurës Pamje dramatike kanë shokuar pushuesit në Australi. Një serfist është sulmuar nga një peshkaqen i bardhë, teksa të tj
Afrikanët mbushin Durrësin, shqiptarët arratisen nga sytë këmbët Shumë shtetas e familje shqiptare largohen çdo vit nga Shqipëria në kërkim të një vendi pune dhe jete më të mirë. Por
"Po dridhet nga frika, o plotëso kërkesat o dorëhiqu", studentët revoltohen me Ramën Sot është dita e katërt e protestës së studentëve në Shqipëri dhe prej disa orësh janë mbledhur përpara Ministrisë së Ar
Hajdutët e prapambetur afrikanë nuk dinë edhe të vjedhin (VIDEO) Një çift amerikan mrekullisht i shpëtoi banditëve që përdorën maska për t’i plaçkitur në një rrugë rurale në Kenia. B