999 rezultate për

freiburg

Goditi keq trajnerin e Freiburg, vjen dënimi ekstrem për kapitenin e Frankfurtit (VIDEO) David Abraham nuk do të mundë të luajë më këtë vit për Frankfurtin, pasi u pezullua me shtatë javë mos lojë, për shkak s
Ndodh në Bundesligë: Lojtari hedh në tokë trajnerin kundërshtar (VIDEO) Freiburg ka marrë një fitore minimale, 1-0 ndaj Eintracht Frankfurt. Një triumf që sjelli revoltë te futbollistët miq
Werder Bremen – Freiburg, formacionet zyrtare: Rashica titullar (FOTO LAJM) Werder Bremen do ta pres në shtëpi ekipin e Freiburgut me fillim nga ora 15:30 në kuadër të Bundesligës. Ekipi i repr
Freiburg barazon në minutat e fundit Dortmundin (VIDEO) Freiburg ka befasuar Burussian e Dortmundit duke arritur të shenojë në minutën e 89' duke barazuar rezultatin në 2-2.
Dortmund nuk heq dorë nga titulli, "poker" Freiburgut të Abrashit (VIDEO) Borusia Dortmund fitoi 4-0 në transfertë ndaj Freiburgut duke moi iu ndarë luftës Bayernit në luftën për titullin kampio
Bayern humbet kreun, ndalet nga Freiburgu i Abrashit (VIDEO) Bayern Munich nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Freiburgut të Abrashit. Skuadra e Kovac ka bërë
Lewandowski spektakolar, barazon kundër Freiburgut (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Freiburgut të Abrashit. Ishte Robert Lewandowski i cili vendosi barazshpeshën
Freiburg i Abrashit ndëshkon Bayern-in (VIDEO) Bayern Munich e ka nisur keq sfidën ndaj Freiburgut të Abrashit teksa është ndëshkuar që në minutën e 3 nga sulmuesi ve
Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje te Freiburgu Shqipëria mund të bëjë llogaritë me një luftëtar më shumë për këtë edicion. Amir Abrashi është rikthyer dje në fushën e
Amir Abrashi lë pas dëmtimin e rëndë, rifillon stërvitjen pas 10 muajsh Amir Abrashi më në fund ka lënë pas makthin e dëmtimit të pësuar në mars të vitit 2018. Mesfushori i Freiburg është
Bayern Mynih zhgënjen ndaj Freiburg (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih nuk ka shkuar më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Freiburg. Bavarezët dominuan lojën dhe shënu
Bayerni poker ndaj Freiburgut, 20 pikë larg vendit të dytë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 4-0 Freiburgun në "Schwarzwald-Stadoin", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në kampionatin g
Bayern "manita" Freiburgut, Heynckes debuton me fitore Bayern Munich ka arritur të fitojë në fund në "Allianz Arena" kundër Freiburgut me shifrat 4-0 në drejtimin e Jupp Heync
A i solli fat kjo karrotë Merkelit ? Kancelarja gjermane dhe partia e saj CDU, në koalicion me partinë tjetër CSU kanë arritur të fitojnë 33 përqind të zgjed
Zyrtare/ As Abrashi nuk do të jetë kundër Italisë dhe Spanjës Mesfushori Amir Abrashi, do të mungojë në fushat e blerta për katër javët e ardhshme. Ky është njoftimi i klubit të
Dortmundi mund Freiburgun e Amir Abrashit (VIDEO) Borussia Dortmundi ka vazhduar serinë e fitoreve. Në xhiron e pestë të Bundesligës skuadra e Thomas Tuchel e mposhti 3:1
Abrashi dhe Freiburg ngjiten në Bundesligën gjermane mir Abrashi dhe Freiburg i tij festuan ditën e djeshme ngjitjen në Bundesligën gjermane për sezonin e ardhshëm. Kjo gjë
Humbje për Abrashin dhe Lilën Freiburg dhe Armir Abrashi vazhdojnë rënien e lirë në kampionat teksa kanë pësuar një tjetër humbje. Këtë rradhë ata jan
Abrashi shënon gol spektakolar për Freiburgun (VIDEO) Amir Abrashi ka qenë edhe njëherë vendimtar për skuadrën e tij Freiburg. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë t
Abrashi shënon në fitoren e Freiburgut Amir Abrashi dhe Frajburgu janë rikthyer te fitorja pas 2 barazimeve radhazi. Mesfushori shqiptar ishte një nga shënues