999 rezultate për

frei

Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje te Freiburgu Shqipëria mund të bëjë llogaritë me një luftëtar më shumë për këtë edicion. Amir Abrashi është rikthyer dje në fushën e
Amir Abrashi lë pas dëmtimin e rëndë, rifillon stërvitjen pas 10 muajsh Amir Abrashi më në fund ka lënë pas makthin e dëmtimit të pësuar në mars të vitit 2018. Mesfushori i Freiburg është
Pritja e vitit në kampionatin amerikan, protagonist është Shkëlzen Gashi (VIDEO) Protagonist është sulmuesi Shkëlzen Gashi, të cilin jemi mësuar ta shohim të realizojë gola spektakolarë. Por ka raste q
Zbulohet e vërteta e vrasjes me hanxhar të futbollistit brazilian Ish-futbollisti brazilian, Daniel Coerra Freitas u masakrua disa javë më parë me hanxhar për shkak se ishte kapur në fla
Bayern Mynih zhgënjen ndaj Freiburg (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih nuk ka shkuar më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Freiburg. Bavarezët dominuan lojën dhe shënu
Tronditet futbolli, gjendet i masakruar futbollisti brazilian (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur futbollin ku raportohet se një futbollist i ri brazilian është gjetur i masakruar.
Lajm i mirë nga Bundestagu për negociatat, kundërshtarët janë pakicë Në një tryezë të rrumbullakët në ambientet e Parlamentit Gjerman u debatua rreth hapjes së negociatave me Shqipërinë. De
Bayerni poker ndaj Freiburgut, 20 pikë larg vendit të dytë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 4-0 Freiburgun në "Schwarzwald-Stadoin", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në kampionatin g
Bayern "manita" Freiburgut, Heynckes debuton me fitore Bayern Munich ka arritur të fitojë në fund në "Allianz Arena" kundër Freiburgut me shifrat 4-0 në drejtimin e Jupp Heync
A i solli fat kjo karrotë Merkelit ? Kancelarja gjermane dhe partia e saj CDU, në koalicion me partinë tjetër CSU kanë arritur të fitojnë 33 përqind të zgjed
Zyrtare/ As Abrashi nuk do të jetë kundër Italisë dhe Spanjës Mesfushori Amir Abrashi, do të mungojë në fushat e blerta për katër javët e ardhshme. Ky është njoftimi i klubit të
Amrikani që mbështet serbët rrezikon dënimin me vdekje (VIDEO) Amerikani Eric Frein, 33 vjeç i cili njihej si "çetniku Vuçko" dhe adhurures i ushtrisë serbe, është shpallur fajtor për
Dortmundi mund Freiburgun e Amir Abrashit (VIDEO) Borussia Dortmundi ka vazhduar serinë e fitoreve. Në xhiron e pestë të Bundesligës skuadra e Thomas Tuchel e mposhti 3:1
Abrashi dhe Freiburg ngjiten në Bundesligën gjermane mir Abrashi dhe Freiburg i tij festuan ditën e djeshme ngjitjen në Bundesligën gjermane për sezonin e ardhshëm. Kjo gjë
Humbje për Abrashin dhe Lilën Freiburg dhe Armir Abrashi vazhdojnë rënien e lirë në kampionat teksa kanë pësuar një tjetër humbje. Këtë rradhë ata jan
Abrashi shënon gol spektakolar për Freiburgun (VIDEO) Amir Abrashi ka qenë edhe njëherë vendimtar për skuadrën e tij Freiburg. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë t
Abrashi shënon në fitoren e Freiburgut Amir Abrashi dhe Frajburgu janë rikthyer te fitorja pas 2 barazimeve radhazi. Mesfushori shqiptar ishte një nga shënues
Abrashi gjen golin e parë me Freiburgun (VIDEO) mir Abrashi gjen më në fund golin me fanellën e Freiburgut në Bundesligën e dytë Gjermane. Mesfushori i kombëtares shqip
Abrashi: Duhet të bëjmë realitet ëndrrën e shqiptarëve Amir Abrashi e ka filluar aventurën e tij të re te Freiburgu në mënyrën më të mirë të mundshme. Mesfushori fantastik i K
Abrashi shënon tjetër gol me Freiburgun (VIDEO) Amir Abrashi vazhdon të shënojë për skuadrën e tij gjermane të Freiburg. Mesfushori shqiptar ka arritur të shënoj edh