999 rezultate për

fredi

Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
"Jam i lodhur", dëshmia e 40 vjeçarit para se koronavirusi t'i merrte jetën (VIDEO) Specialisti i arsimit, muzikanti Alfred Koçi ka ndërruar jetë pasditen e djeshme në Tiranë si pasojë e infektimit me kor
U rrit dhe u martua në jetimore, tani Alfredi punon për të ndihmuar jetimët Alfred Muharremi bëri sot publike historinë e jetës së tij, prej jetimi. Ai zbuloi se e ëma i humbi jetën në momentin
"BABALE"/ Del nga burgu Fredi Alizoti Gjykata e Tiranës ka vendosur lirimin nga burgu të Fredi Alizotit i cili imitoi zërin e Geron Xhafaj, vëllait të ish-min
Titullar me Gattuson, Hysaj afër rinovimit me Napolin Futbollisti i kombëtares shqiptare dhe Napolit nuk po kalonte një moment pozitiv te skuadra e tij që në momentin që në
U dënua, zbardhet vendimi i gjykatës për Ervin Salianjin Në vendimin e gjykatës thuhet se ish deputeti i Partisw Demokratike, Ervin Salianji u përfshi nëkallë zimin e rremë për
Vazhdon telenovela e Hysajt, menaxheri: Në janar kam takim me Gatuzon E ardhmja e Elseid Hysajt vazhdon të mbetet shumë e paqartë për vetë situatën që po kalon mbrojtësi i përfaqësueses shqi
Prokuroria kërkon burg, Salianji nuk ndalet e publikon përgjimet e reja (VIDEO) Ervin Salianji, ish-deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Ditën e sotme në një deklaratë për mediat ka publikuar
Prokuroria jep dënimin për Ervin Salianjin Prokuroria ka dhënë pretencën për ish-deputetin e PD, Salianji si dhe për Fredi Alizotin, Albert Veliun, dhe gazetarin J
Mitsotakis takohet me minoritetin grek në Shqipëri, Dulen e Fredi Belerin Kryeministri Kyriakos Mitsotakis u takua të Mërkurën me përfaqësuesit e Unionit Demokratik të Minoritetit Grek-Omonia dh
I dyshuar për masakrën e Peshkëpisë, Fredi Beleri flet për demokracinë dhe Europën Në ceremoninë përkujtimore të 1 vjetroit të vrasjes së Kacifas, i pranishëm është edhe kreu i Omonia-s, Fredi Bejleri.
I dyshuar për masakrën e Peshkëpisë, Fredi Beleri bën deklarata nga Bularati Krahas të afërmve pjesë e ceremonisë së përvjetorit të neutralizimit të Kostas Katsifas teksa qëllonte me armë ndaj poli
Hysaj largohet nga Napoli, agjenti Giuffredi zbulon ekipin e ri Agjenti i Elseid Hysaj ka konfirmuar që mbrojtësi i kombëtares shqiptare do të largohet nga Napoli për tu transferuar te
Agjenti i Hysaj: Do të largohet me parametra zero, Roma opsion i mirë Agjenti i Elseid Hysaj ka konfirmuar se mbrojtësi i djathtë do të lërë Napolin dhe ka thënë se Roma do të ishte "zgjidhj
A po e merr më qafë menaxheri Hysajn? Menaxheri i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi është i padëshifrueshëm. Në një intervistë të dhënë sëfundmi agjenti i mbro
Dorëzuan materialet në KPK, PD zbardh përgjimet mes prokurorit dhe Alizotit Ditën e sotme ish-deputeëti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka dorëzuar në KPK një Cd me material dhe të dhënash p
Skandali në Divjakë, 513 vota më shumë se votues (FOTO LAJM) Manipulim me votat ka ndodhur në bashkinë e Divjakës. Sipas të dhënave zyrtare nga KQZ-ja për votuesit deri në orën 1
Fredi Beleri nën hetim, si u vranë ushtarakët shqiptarë nga grupi terrorist grek në prill 1994 Fredi Beleri është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda pas rihapjes së dosjes së masakrës së Peshkëpisë, k
Pjestar i grupit terrorist që sulmoi repartin ushtarak, Fredi Beleri përfundon në prokurori Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë sot në pyetje Fredi Belerin për shkak se ai ishte pjestar i grupit terrorist MAVI
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p