999 rezultate për

fraza

Këto janë disa nga frazat epike të Ibrës gjatë karrierës së tij Zlatan Ibrahimovic ka qenë gjithmonë shumë kontradiktor me deklaratat e tij qesharake ose me disa komente shumë arrogant
3 frazat që nuk duhet t'ua thuash kurrë fëmijëve dhe 3 alternativa në vend të tyre Në mes të një debati, pavarësisht nëse është me një fëmijë apo me adoleshent, ka disa fraza të cilat mund të mos jenë sh
Është e rrezikshme, numëro deri në 10 para se t'ia thuash këto fjalë partnerit Fjalët që u themi të dashurve tanë në momentet kur jemi nervoze ose të lodhura mund të jenë të rrezikshme duke e bërë li
Po afron përvjetori i martesës, këto janë urimet më të bukura që mund të bëni Fraza romantike, aforizma nga njerëz të famshëm, urime të këndshme dhe komike, por edhe fraza biblike: ide dhe sugjerime
Urimet më të bukura për përvjetorët e martesës Fraza romantike, aforizma nga njerëz të famshëm, urime të këndshme dhe komike, por edhe fraza biblike: ide dhe sugjerime
Bëni kujdes më fëmijët, 3 frazat që nuk duhet t’ja thoni kurrë Në debat e sipër me fëmijën harrojmë se janë disa fjalë të cilat nuk duhet t’i themi kurrë me zë të lartë. Më mbrapa as
Këshilli i Komunës së Strugës e zyrtarizoi gjuhën shqipe Me shumicë votash dhe me parimin e badinterit, shumica e këshilltarëve në Strugë miratuan statutin e ri të Komunës, në t
Nga Wenger tek Mourinho, 10 frazat e Sir Alex Ferguson 27 vite në stolin e Manchester United, duke koleksionuar trofetë njëri pas tjetrit, duke zbuluar një talent pas tjetrit.
Ivanovic: Deklaratat e Thaçit për marrëveshje historike, fraza të bukura Lideri i Iniciativës Qytetare SDP, Oliver Ivanovic, duke reaguar ndaj deklaratës së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi
Alarmi për prindërit, mos i përdorni kurrë këto 4 fraza me fëmijët Megjithëse për të rriturit frazat e mëposhtme nuk tingëllojnë aq të rënda, për një fëmijë ndodh krejt e kundërta. Pesha
Përdori fraza raciste, Wenger "ultimatum" Granit Xhakës Pas kartonit të kuq të marrë të dielën, Granit Xhaka është futur në telashe me policinë, pas një debati në aeroportin e
Ledion Liçi fraza romantike për nënën e fëmijës së tij(FOTO LAJM) Ledion Liço i cili pritet që shumë shpejt të bëhet baba ka një dedikim për nënën e fëmijës së tij. Moderatori i Top C
Ja si flitej shqipja në kohën e Skënderbeut Arnold von Harff, një kalorës, udhëtar dhe shkrimtar gjerman, u lind rreth vitit 1471 në një familje fisnikësh në Rhinel
5 frazat që Ronaldo mund t'i ketë thënë Blanc-ut (FOTO LAJM) Mes Cristiano Ronaldo dhe Laurent Blanc me siguri që ka një sekret. Portugezi në ndeshjen e zhvilluar dje i është afruar
Papagalli Coco feston golat e Radamel Falcao-s (VIDEO) Nuk e kishin vënë re në Kolumbi, Spanjë apo në Francë por në Angli nuk shpëton asgjë. Sipas asaj që shkruan tabloidi "Su
Axurr dhe jeshil, ja fanellat e reja të Inter e Juventus (FOTO LAJM) Nike ka prezantuar uniformat e treta të Interit dhe Juventusit. Të dy klubet e famshme kanë zgjedhur ngjyra të çelura. Z
10 fraza që vjehrra nuk duhet t’ia thotë kurrë nuses Marrëdhënia mes nuses dhe vjehrrës gjithmonë kanë qënë problematike jo vetëm për shkak të karakterit të grave që duhet t
Homazhe për Mandelan, Drogba dhe Eboue rrezikojnë dënimin (FOTO LAJM) Didier Drogba dhe Emmanuel Eboue, lojtarët nga Bregu i Fildishtë të cilët luajnë me Galatasaray, do të paraqiten para Ko
Rama-Thaçi, dy kalamaj që s’njohin historinë e Shqipërisë “Edi Rama dhe Hashim Thaçi janë dy kalamaj që nuk e njohin historinë e Shqipërisë”. Kështu është shprehur në një prononc
Çfarë nuk i thuhet vajzave kur janë vetëm Nëse shihni një vajzë, e cila mund të jetë vetëm, aq sa edhe vetmia e saj iu bie në sy duhet të jeni të kujdesshëm për t