999 rezultate për

frankfurt

Nuk po ambjentohet te Reali, Jovic kërkon rikthimin te Frankfurt Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid. Luka Jovic nuk arrin të ambientohet në Real Madrid. Sulmue
Basel kalon lehtësisht Frankfurtin, e mposht edhe në ndeshjen e dytë (VIDEO) Basel do të luajë në 1/8-ën e finales në Ligën e Evropës. Skaudra zvicerane, Basel, ka shënuar fitore kundër Eintrach
Bayern mposht Frankfurtin dhe siguron finalen (VIDEO) Bayern ka vuajtur jo pak ndaj Frankfurtit për të siguruar finalen e Kupës së Gjermanisë. Bavarezët fituan 2-1 me gola
Bayern ndëshkon shpejt Frankfurtin me një gol të bukur (VIDEO) Bayern ka kaluar në epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë kundër Frakfurtit. Bavarezët gjetën golin
Formacionet zyrtare: Bayern-Frankfurt, bavarezët luajnë për finalen Bayern Munich dhe Frankfurt i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të gjysmëfinales së DFB Pokal.
"Frankfurter Allgemeine Zeitung": Kjo është qeveria e Grenellit për një pazar të shpejtë Gazeta konservatore gjermane shkruan në numrin e së enjtes se sipas një ankete qeveria Kurti në qeverisjen e saj të shku
Fitore bindëse ndaj Frankfurt, Flick i pakënaqur me mbrojtjen Hansi Flick, njeriu në krye të stolit të Bayern, ka thënë se përkundër fitores ndaj Frankfurt, duhet folur për problemet
Bayerni tregon "dhëmbët" para sfidës me Dortmundin, mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh
Bayerni shënon dhe golin e dytë përballë Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Frankfurt në fundin e pjesës së parë. Për "bavarezët"
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin ndaj Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë Frankfurt në "Allianz Arena". Për vendasit k
Borussia Monchengladbach mposht në transfertë Frankfurtin (VIDEO) Borussia Monchengladbach e rinis kampionatin në mënyrë perfekte, duke mposhtur në transfertë Eintracht Frankufrtin me re
Shqiponjës së Frankfurtit i mohohet kthimi në Bundesligë Koronavirusi ka pasur ndikim edhe në maskotën më të famshme në Gjermani. Pronarit të maskotës së Eintracht Frankfurti
Vijojnë riatdhesimet gjatë pandemisë: Kthehen në Shqipëri nga Frankfurti 128 shtetas Edhe sot vijojnë riatdhesimet e shqiptarëve që jetojnë jashtë vendit. Mësohet se pasditen e sotme kanë mbërritur në S
Dalin rezultatet e testeve të dyta te Frankfurt, asnjë i infektuar me koronavirus Skuadra gjermane e Frankfurt ka marrë rezultatet e testeve të dyta ndaj koronavirusit, ku asnjë prej lojtarëve dhe stafi
Tre futbollistë argjentinas, prej një jave të bllokuar në aeroportin e Frankfurtit Tre lojtarë argjentinas të bllokuar në aeroport, pa pasur mundesi që të rikthehen në vendin e tyre. Duket si nje histori
Andre Silva shprehet i kënaqur me eksperiencën në Gjermani Që prej transferimit te Milani në verën e 2017-ës, sulmuesi portugez Andre Silva vijon të jetë në kërkim të formës së ti
ZYRTARE/ Pritet stuhi, anullohet ndeshja e Europa League Ndeshja e raundit të 32 më të mirave të Europa League mes Salzbug dhe Eintracht Frankfurtit është shtyrë për të një stuh
Frankfurti mposht me përmbysje Arsenalin në Angli (VIDEO) Eintracht Frankfurtin e ka mposhtur 2-1 Arsenalin në ‘Emirates Stadium’ Kriza e Arsenalit me Unai Emery në stol vazho
Frankfurti përmbys Arsenalin (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola pjesa e dytë ka nisur ndryshe. Fillimisht ndeshja u zhbllokua nga ka
Ndeshje e rëndësishme, mijëra tifozë të Frankfurtit nuk lejohen të hyjnë në stadiumin e Arsenalit Frankfurti sonte do të jetë mysafir i Arsenalit në kuadër të Ligës së Evropës, në ndeshjen më të rëndëisshme deri tani p