999 rezultate për

franck

Franck Ribery mund të rikthehet në klubin e shtëpisë Franck Ribery mund të bëjë një rikthim emocionues te Olimpique De Marseille. Sipas shtypit francez, Ribery po mendon
Ribery ngre tifozët në peshë me super golin e shënuar (VIDEO) Bayern Munichu ka kaluar në epërsi me rezultat 4:1 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për mo
Sherri masiv në fund të ndeshjes Milan-Lazio (VIDEO) Ndeshja mes Milan dhe Lazio ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme. Pas fërshëllimës së fundit ka shpërthye
Rummenigge: Do do të vendosim së shpejti për Ribery E ardhmja e Franck Ribery në radhët e Bayern Munich nuk është vendosur ende, dhe për këtë ka folur numri një i klubit Ru
Franck Ribery reagon ashpër pas kritikave ndaj tij Sulmuesi francez i Bayern Munichut, Franck Ribery, dje kishte reaguar ashpër ndaj kritikave pse kishte ngrënë biftek të
Galatasaray kërkon të rikthejë pas 13 vitesh Franck Ribery Franck Ribery në fund të këtëj sezoni do të largohet nga Bayern Munich, ashtu sic u konfirmua në ditët e fundit nga vet
Ribery me shokë mposhtin në transfertë Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sonte në transfertë Eintracht Frankfurtin me rezultatin 0-3 në "Commerzbank-Arena". Ndeshj
Milan përmbys rezultatin ndaj Parma-s (VIDEO) Milani ka arritur të kalojë në epërsi 2-1 në ndeshjen ndaj Parmës. Golin e avantazhit e ka shwnuar Franck Kessie, i c
U përlesh me gazetarin, Ribery i këkon falje Franck Ribery e ka pranuar se ishte përfshirë në një zënkë me një gazetar, të cilin thuhet se e ka goditur me shuplakë.
Humbi ndaj Dortmundit, Ribery sulmon gazetarin francez Bayern Munich mori një humbje tronditëse në fundjavë përballë skuadrës së Dortmundit me përmbysje me rezultatin 3 me 2.
"Bisha" Kessié tejkalon Pirlon, shkruan histori te Milani 20-vjeçari, Franck Kessié sezonin e kaluar sipas “Tuttosport” ka thyer një rekord mjaftë të rëndësishëm. Bëhet fjalë
Franck Ribery i jep lamtumirën Vidalit Arturo Vidal u largua zyrtarisht nga Bayern Munich për t'u transferuar tek Barcelona, ku pritet të firmosë edhe një kont
Franck Ribery rinovon kontratën me Bayer Munich Franck Ribery ka rinovuar kontratën me Bayern Munich që do të qëndrojë edhe për një vit tjetër, deri më 30 qershor 2019.
Franck Ribery shpreh dëshirën për të qëndruar tek Bayerni Një prej lojtarëve ikonë të Bayern Munich, Franck Ribery pritet të festojë 35-vjetorin e lindjes gjatë kësaj jave, që au
Bayern Munich shkatërron Hamburgun në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me goleadë sot ndaj Hamburgut të Mërgim Mavrajs me shifrat e përgjithshme 6-0 në "Allianz Arena"
Franck Ribery shpreh dëshirën për të qëndruar në Bayern Franck Ribery dëshiron që të vazhdojë kontratën me klubin gjerman Bayern Munich. Pasi shënoi gol në fitoren 3-1 të Ba
Ribery nuk shqetësohet për të ardhmen Franck Ribery në një intervistë për mediat gjermane ka folur për të ardhmen e tij. Kontrata e francezit me Bayern Mu
Frank Lampard krtikon mesfushorin e Chelseat: Ai fle gjumë gjatë ndeshjes Franck Lampard nuk është i kënaqur me mesfushorin francez të Chelseat, Tiemoue Bakayoko Ish-legjenda e Chelseat, Fran
Belgjika, e gatshme t’i ofrojë azil politik liderit katalanas Dhënia e azilit politik liderit të Katalonjës, Carles Puigdemont, në Belgjikë nuk do të ishte e parealizueshme, nëse ai
Ribery-s dhe Sneijderit u është mohuar “Topi i Artë”, ja shkaku Nëse do të ekzistonin rregullat që janë vendosur pas divorcit me FIFA-n, atëherë dy lojtarët Wesley Sneijder dhe Franck