999 rezultate për

francezi

I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët. Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qën
Ishte thuajse i sigurtë, Pogba ndryshon mendim për të ardhmen Poul Pogba po përgatiste gjithcka për tu larguar nga Manchester United në fund të sezonit, por së fundmi raportohet se f
Kaloi në Rinas pa asnjë problem, kapet francezi me 107 mijë euro Policia e Sarandës ka sekuestruar 106 890 euro dhe 102 dollarë të një shtetasi francez. Policia ka shoqëruar shtetasi
105 mijë euro në "xhep", kapet "mat" francezi në Sarandë Policia e Sarandës ka vënë në pranga një shtetas francez, të identifikuar si Renan, pasi është kapur duke drejtuar një m
I kërkuar për vrasje e armë, kapet në Tiranë francezi i rrezikshëm Policia e Tiranës ka finalizuar operacion policor "Barrikada", për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore
Kante bëhet objekt tallje në internet, francezi i dhuron golin Arsenalit (VIDEO) Futbollisti i Chelsea N’Golo Kante është objekt talljeje në rrjetet sociale për golin e shënuar nga Arsenali në derbin e
Juventus i rikthehet pistës Pogba, zbulohet formula se si francezi mund të vijë në Torino Mediat në Itali raportojnë se Juventusi i është rikthyer edhe një herë pistës për të risjellë në Torino Poul Pogba-n, me
Barcelona barazon rezultatin përballë Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Real Sociedat. Për miqtë ka shënuar francezi Antoine Griezmann n
Zidane s'ka ndërmend të heqë dorë nga Pogba E ardhmja e Paul Pogba ende mbetet e paqartë. Sipas raportimeve të fundit, ZInedine Zidane dëshiron me çdo kusht ta k
Dembele i pafat, dëmtohet dhe largohet nga fusha duke shpërtheyr lot (VIDEO) Barcelona udhëheq 2-0 ndaj Dortmund, por gëzimi i epsërsisë është prishur disi nga dëmtimi i Dembele. Sulmuesi la fu
Dëmtimi i rëndë i Lloris, francezi kthehet vitin e ardhshëm Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në ndeshjen kundër Brighton. Lloris ka dëmtuar
Griezmann e nis ters, yjet e Barçës tallen me francezin (VIDEO) Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë. Francezi është bërë "objekt" tallës nga
Trezeguet i dehur në timon, francezi e pëson keq Ish-futbollisti francez, David Trezeguet, u gjobit nga policia e Torinos, pasi në timon iu gjet sasi alkoli më e lartë s
Pogba te Juve? Francezi takim "kokë më kokë" me Solskjaer Sot, disa skuadra të Premier League kanë rinisur stërvitjet e para në përgatitje për sezonin e ri. Manchester United që
Merr fund telenovela, kur firmos Rabiot me Juventusin Adrien Rabiot do të firmosë me Juven javën e ardhshmë një kontratën 5 vjecare. Fracezit i skadon kontrata me PSG-në n
Deschamps te Juventusi? Përgjigjet francezi Didier Deschamps nuk do të jete pasuesi i Allegrit në stolin e Juventusit. Ai ka deklaruar se do të vazhdojë të drejtoje
Reali bën gati ofertën e "çmendur" për Mbappe Zinedin Zidane ka ardhur me objektiva të qartë te Reali i Madridit, të freskojë skuadrën dhe ta kthejë aty ku ishte para
Dënohet Mbappe, Messi mbetet pa rival për "Këpucën e Artë" Kylian Mbappe ishte një ndër protagonistët negativ në finalen e Kupës së Francës, ku PSG humbi në penallti (6-5) nga Ren
Ish-trajneri i Romës refuzon stolin e Milanit Gennaro Gattuso dhe Milani janë shumë pranë divorcit. Mediat flasin për një fund dashurie edhe në rast Champions, tek
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,