999 rezultate për

francesca

Do t'i heq të gjitha! Salvinin e gjen belaja me modelen italiane (FOTO LAJM) Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane. Për t'i sht
Deti i trazuar paralizon lundrimi i trageteve në Durrës Dy tragetet e linjës Bari-Durrës do të mbërrijnë me disa orë vonesë për shkak të detit të trazuar dhe të erës së fortë.
Berlusconi më i lumtur se kurrë: Partnerja më kompenson lodhjen e ditës (FOTO LAJM) Cilat janë sekretet e formës fizike të udhëheqësit të Partisë Politike të Forza Italia? Silvio Berluskoni ka zbuluar
Juristja që po "çmend" rrjetet sociale me sëmundjen e saj (FOTO LAJM) Një vajzë italiane që vuan nga sëmundja e lëkurës vitiligo së fundmi po thyen rrjetet sociale me disa foto të publikuara
Muza e re e Valentino Rossit Supermodelja Francesca Sofia Novello është muza e re e pilotit më të të çmendur të Valentino Rossit. Rossi, pasi i dh
Francesca, modelja italiane që ngushëllon Milanin (FOTO LAJM) Francesca Pepe është një modele italiane është shumë e apasionuar pas Milanit. Ajo ka një profil shumë të ndjekur në Ins
Ja kush është restoranti më i mirë në botë Restoranti në Modena të Italisë, Osteria Francescana, është në krye të listës me 50 restorantet më të mira në botë. “Kri
Prokurorja Katica Janeva në Palermo të Italisë Prokurorja speciale publike e Maqedonisë, Katica Janeva, në rrjetin social Facebook ka postuar fotografi nga qëndrimi i
Ja si e parashikon kjo modele rezultatin e ndeshjes Atalanta-Milan (FOTO) Milani do të ketë një përballje me skuadrën e Atalantës këtë të dielë dhe kjo modele seksi italiane ka parashikuar rezul
Francesca Cecati, e dashura e re e Menez (FOTO LAJM) Mesfushori i Milanit, Menez ende nuk e ka gjetur formën më të mirë në fushë pas dëmtimit që e mbajti gjatë jashtë fushav
Inter-Celtic, Wanda dhe Francesca e vogël tifo për Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e sulmuesit të Interit Mauroc Icardi, Wanda Nara, dhe vajza vetëm 1-muajshe Francesca ishin mbrëmjen e dje
Mauro Icardi, tatuazh dedikuar vajzës (FOTO LAJM) Tatuazh gjigand për Mauro Icardin. Por kësaj here nuk është për bashkëshorten e tij Wanda Nara, por për vajzën e sapolin
Mauro Icardi bëhet baba, lind Francesca Festë në shtëpinë e Interit: ka ardhur në jetë Francesca Icardi. Sulmuesi zikaltër Mauro Icardi ka postuar menjëherë në
Silvio dhe Francesca në "San Siro", por në tribunë e dashura "zhduket" (FOTO LAJM) Erdhën bashkë në "San Siro", por më pas nuk u panë më. Galeria e mësipërme tregon Silvio Berusconin në tribunë duke ndje
Gazetarja e Roma TV i rrëmben zemrën Rudi Garcia-s (FOTO LAJM) Trajneri i Romës Rudi Garcia është fotografuar nga revista "Novella 2000" në praninë e bukuroshes Francesca Brienza, pre
E fejuara e Berlusconit: Pa të nuk ri dot larg Një deklaratë tejet interesante ka ardhur nga e fejuara e Berlusconit, e cila ka bërë me dije se ata janë të marrosur pa
Berlusconi mohon: Francesca nuk është shtatzanë (FOTO LAJM) Pas zërave për një shtatzani të mundshme të të fejuarës së tij Francesca Pascale, presidenti i Milanit Silvio Berlusconi
Francesca Pascale, selfie nga tribuna e San Siros (FOTO-LAJM) Edhe pse Milani kishte dje një tifoze speciale si Francesca Pascale, skuadra nuk arriti të fitonte përballë skuadrës së
Ja me kë e festoi Vitin e Ri Berlusconi (FOTO LAJM) Një supër festë është zhvilluar këto ditë në Arcore. Festa është organizuar sigurisht nga ai, Silvio Berlusconi. Preside
Berlusconi drejt burgut, e fejuara luan me qenin (FOTO LAJM) Në pritje të vendimit të gjykatës së Milanos ndaj ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milan Silvio Berlusconi,