999 rezultate për

france

Amerikanë, francezë, egjiptianë dhe grekë rrethojnë Turqinë nga Perëndimi Do të jenë dhjetë ditë zjarri këto për Egjeun duke filluar nga sot dhe në vijim. Dhjetra avije dhe avionë, dronë të
Bjonde pas kaq shumë kohësh, Françeska Jaçe ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Franceska Jace është padyshim një ndër femrat më seksi të shoëbizzit shqiptar. Modelja është shumë aktive në rrjete soci
ZYRTARE/ Cagliari shkarkon trajnetin Eusebio Di Francesco Skuadra italiane, Cagliari, ka konfirmuar shkarkimin e trajnerit Eusebio Di Francesco. Skuadra italiane ka bërë të di
Mashtronte sikur ishte lojtar i PSG, si francezi arriti të shkonte në provë me skuadrat e njohura Disa njerëz do të provonin gjithçka për t'u bërë lojtarë profesionistë të futbollit. Gregoire Akcelrod e ka provuar këtë
Në kërkim prej kohësh për "trafiqe", dy shqiptarët kapen në Francë dhe Itali Dy shtetas të cilët kërkoheshin prej kohësh janë arrestuar në Francë dhe Itali ndërsa janë akstraduar vdrejt vendit tonë
Klasi i lartë i francezit, me potencën e jashtëzakonshme të norvegjezit, një erë e re sapo ka nisur Dy ditët e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve do të mbahen mend gjatë, sepse pas një dueli 15-vjeçar mes Lionel Messit dhe
Ekstradohet drejt vendit tonë 31 vjeçari i arrestuar në Francë Një 31 vjeçar shqiptar i arrestuar në Francë do të ekstradohet drejt vendit tonë. Shtetasi shqiptar B. B., ishte shpa
Mbappe "gjunjëzon" me hat-trick Barcelonën, francezët me një këmbë në çerekfinale (VIDEO) Me Mbappe në superformë i cili realizoi hat-trick PSG ka bërë një ndeshje të madhe në Camp Nou teksa ka shkatërruar 1-4
E Kryer: Kontratë 5-vjeçare, Bayern merr mbrojtësin francez Mbrojtësi francez Dayot Upamecano do të bashkohet me Bayern Munich dhe këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i këtij klu
Xhaka i "bën gjëmën" Lacazette, shikoni si reagon francezi (VIDEO) Granit Xhaka siç duket stërvitjet i merr mjaft seriozisht pasi që edhe ka lënduar lehtë një bashkëfutbollist. Alexand
Hysaj drejt transferimit te gjiganti francez Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli në fund të këtij edicioni. Mbrojtësi shqiptar është futur në vitin e fundi
Nga Adriano te Cassano, 10 talentet që dështuan sipas "France Football", ka 6 italianë (VIDEO) Revista që jep "Topin e Artë" ka përpiluar një renditje të lojtarëve më premtues që nuk i kanë shfrytëzuar në maksimum a
Shihet si e ardhmja e mbrojtjes, gjigandët evropianë në sulm për francezin e Sevillas Jules Kounde ka marrë vëmendje nga shumë klube pas golit që shënoi ndaj Barcelonës në gjysmëfinalen e parë të Copa del R
FIGC hap një dosje hetimi mbi kompaninë e Tottit Një skedar u hap nga komisioni i agjentëve FIGC për punën e CT10 Management , kompania e këshillimit dhe skautimit e Fra
E shkuara e errët e shenjestrës, zbulohen detaje të reja nga shpërthimi në Kamëz Detaje të reja kanë dalë në dritë për shpërthimin që tronditi ditën e djeshme Kamzën. Explozivi u vendos poshtë një B
France Football dërgoi Messin te PSG, reagon Pochettino Trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino, ka folur edhe për Leo Messi-n në konferencë për shtyp. “Pas një jave do të ke
"France Football" e bën fakt: Messi vesh fanellën e PSG (FOTO LAJM) Vazhdojnë informacionet nga Franca të cilat e lidhin të ardhmen e Lionel Messit me Paris Saint Germain. Madje prestig
"Të majtë edhe të djathtë", Françeska Jaçe flet për politikanët që e kanë ngacmuar (FOTO LAJM) Mos u çudisni nëse modelen dhe ish-banoren e Big Brother-it, Françeska Jaçe e shihni pjesë të politikës. Ju paralajmërua
Françeska Jaçe për deputete? (FOTO LAJM) Në një intervistë për Prive, modelja Frnçeska Jaçe ka dhënë disa përgjigje mjaft të shkurtëra ashtu si dhe vet formati e
Upamecona në dilemë, Bayernin apo klubet e Premier League? Mbrojtësi i RB Leipzig, Dayot Upamecano, është gjithnjë e më afër largimit nga skuadra e Leipzig. Përpos interesimit