999 rezultate për

franc

Pa u shqetësuar për celulitin dhe dhjamin, kështu duken modelet në pasarelën e Francës (FOTO LAJM) Në Francë, ku bukuria femërore është njehsuar prej dekadash me elegancën dhe linjat e holla, u organizua një event mode
Partizani në Laç e Kukësi në Ballsh, pretendentët duel në distancë Java e katërt e Kategorisë Superiore mbyllet këtë të diel me dy ndeshjet e fundit, Laçi-Partizani dhe Bylis-Kukësi, që d
Gafa me himnin e Shqipërisë, UEFA hap procedurë disiplinore ndaj Francës Revista franceze L’Equipe raporton se incidenti me himnin e Shqipërisë në përballjen mes Francës dhe kuqezinjve në “Stad
Grevë në Paris, mbyllen metrotë: Francezët kundër reformës së pensioneve Kryeqyteti i Francës, Parisi, u bllokua pothuajse tërësisht të premten pasi shumica e punonjësve të transportit nisën gr
Barcelona u tall me Neymarin? Ky është ylli që synohet kundrejt 300 milion eurove Ylli francez, Kylian Mbappe thuhet se është bërë objektivi kryesor merkatos së verës për klubin e Barcelonës. Kampion
Vuçiç në Vatikan: Do t'i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon
Dopio-gafë në ndeshjen Francë-Shqipëri, spikeri i stadiumit: Nuk fjeta për dy ditë Ngatërrimi i himnit të Shqipërisë në sfidën në transfertë ndaj Francës, nuk ishte e vetmja gafë nga organizatorët. Teksa
Lajm "bombë" nga Franca: Pas 6 vitesh, Schumacherit i kthehet vetëdija Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gj
Franca dhe Turqia marrin fitoret e radhës, Ronaldo shënon "poker" golash Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për Euro 2020, teksa Franca e cila është edhe në grupin e
GOOOL! Shqiperia kalon ne avantazh (VIDEO) Shqipëria sonte është një skuadër krejt ndryshe nga ajo me Francën. Po dominojmë dhe kërkuam me ngulm golin që e gjet
Ngatërrimi i himnit në Francë, reagon Cana: Mungesë respekti Përballja ndaj kampionëve të botës nisi me një incident për skuadrën tonë. Organizatorët dhe drejtuesit e stadiumit “
UEFA shfaq show e Bares përballë Francës (VIDEO) Të shtunën Shqipëria u mposht nga Franca me rezultat 1-4 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Përkundër humbjes, U
PRAPASKENAT/ Nuk pranoi të luante kundër Francës, zbulohet pse u largua Berisha nga Kombëtarja Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “
Ambasadori shqiptar në Paris reagon për ngatërresën e francezëve me himnin tonë Ngjarja me himnin e gabuar në fillim të ndeshjes Francë-Shqipëri ka bërë xhiron e botës dhe shumëkush ka komentuar këtë
Gafa e organizatorëve francez me himnin shqiptar bën xhiron e botës (FOTO LAJM) Mediat e njohura botërore i kanë bërë jehonë gafës së organizatorëve francezë me himnin shqiptar në fillim të takimit me
'France Football' "gjymton" lojtarët e Shqipërisë, Hysaj më i dobëti (FOTO LAJM) Shqipëria zhvilloi një paraqitje shumë të dobët ndaj kombëtares së Francës. Kjo disfatë nuk lë shumë diskutim ndaj edhe
Roshi: Gabova dy herë, ta harrojmë Francën Odise Roshi u ndal të flasë për gabimet e tij në humbjes ndaj Francës, ku pranoi se gaboi në dy raste dhe theksoi se duh
Shqipëria pëson "poker", Franca turpërohet me organizimin (VIDEO) Franca ka fituar me rezultatin e thellë 4-1 ndaj Shqipërisë, duke marrë vendin e parë në grupin H, me 12 pikë, po aq sa
Franca "shkërmoq" Kombëtaren, ylli francez realizon sërish (VIDEO) Marin fund shpresat e Kombëtares shqiptare për të dalë me pikë nga Parc de Princes. Franca ka realizuar dhe golin e 3
Gabim në mbrojtje, Franca na shënon dhe të dytin (VIDEO) Franca na ka ndëshkuar sërish. Një vendosje jo e mire e Kombëtares në mbrojtje na ka kushtuar shumë teksa vendasit kanë