999 rezultate për

fotot

Rama poston fotot prekëse teksa të moshuarit marrin dozat e vaksinave kundër COVID-19 Kryeministri Rama ka shpërndarë në facebook një galeri fotosh ku shihen të moshuarit që marrin dozat e vaksinave kundër
Arriti 2 milion follow, Lucia Javorcekova feston me foto "hot" (FOTO LAJM) Luçia Javorçekova njihet si një ndër femrat më seksi të Instagramit, shkruan Albeu.com. Ish-çiklistja sllovake, e cil
Rama publikon fotot, gjyshër dhe gjyshe duke u vaksinuar Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social Facebook disa fotografi ku duken disa gjyshër mbi 80 vjeç, duke u v
Anxhela Peristerit me veshje kombëtare, "Eurovision" publikon fotot (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Anxhela Peristeri është ajo që do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”.
Nuk i lenë rehat futbollistët, motrat e famshme "tërbohen" me fotot nudo (FOTO LAJM) Matild dhe Polin Tanto vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale. Dy motrat binjake nga Bordoja janë prej modeleve më të nd
"Kur Nano shpallej i pafajshëm", gazetari Artan Hoxha nxjerr fotot e 21 viteve më parë (FOTO LAJM) Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një publikim në rrjetin social Facebook ku ka publikuar disa imazhe të 22 vite
Çfarë i ka ndodhur Klaudia Pepës? Fotot me shenja në trup po shqetësojnë fansat (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka shqetësuar fansat pas disa fotove me këmbët e nxira. Klaudia ka postuar
"Më mirë vonë, se kurrë", Gigi Hadid publikon fotot me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Gigi Hadid zbuloi disa momente të papara më parë nga shtatzënia e saj. Ditën e djeshme në mëngjes publikoi fotografit
Pasi u mahnitën nga fotoja e pak ditëve më parë, tani fansat inatosen me Kendall (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi një foto nga seti i fundit me motrat e saj për koleksionin e ‘Shën Valentinit’ të të brendshmeve
I bënte "like" vajzave në Instagram, gruaja i bën dhuratën epike burrit (VIDEO) Gloria u kthye ndër personat më të komentuar të momentit, pasi publikoi në TikTok dhuratën që kishte përgatitur për par
"Ça të bën nusja", partneri i Fjolla Morinës nuk kursen as fotot intime nga vaska (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Fisnik Sylën. Që nga 14 shkurti
Rrjeti e nxjerr zbuluar, Orinda Huta shtatzënë për herë të parë? (FOTO LAJM) Pasi dëbora zbardhi pas shumë vitesh kryeqytetin, rrjeti u mbush me fotot të gjithësecilit që gëzonte në mënyrën e tij.
Fotot zhveshur bënë namin, Aulona: E kam burrin mendjehapur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Aulona Musta shkaktoi një “tërmet” në Instagram pasi u shfaq nudo për kopertinën e revistës ‘Global Wo
Kaloi koronavirusin, Zogu i Tiranës habit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Prezantuesi shumë i komentuar, Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës", po vuan prej muajsh dënimin me arrest shtëpie
Festoi Shën Valentinin me bashkëshortin, çfarë mori vëmendjen në fotot e Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka shijkuar mbrëmjen e djeshme darkën e Shën Valentinit me bashkëshortin ku nuk ka nguruar të publikojë e
Fotot e "sikletshme" me avokatin dhe lidhja intime, çfarë tha në gjykatë Enkeleda Hoxha Ditën e shtunë u mbajt seanca gjyqësore ndaj gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha, avokatit Aldo Tabaku dhe tetë të arres
"Bëj jetë sirene", modelja 40-vjeçare sfidon vajzat e reja me fotot provokuese (FOTO LAJM) Alessandra Ambrosio, 40-vjeçarja nga Brazili ka bërë maksimumin për tu izoluar nga pandemia e Covid-19, pasi shesh është
Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk përmbahen, publikojnë fotot intime për Shën Valentin (FOTO LAJM) Në fund të muajit dhjetor të vitit që lamë pas Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan atë që të gjthë fansat po prisnin pr
Enkeleda Hoxha dhe avokati Tabaku takoheshin sheshit në Krujë, dalin fotot nga embëltorja Ditën e djeshme gjyqtarja Enkeleida Hoxha, sekretarja e gjykatës dhe avokati Aldo Tabaku u arrestuan me bujë nga SPAK.
Balerina shqiptare e pranon: Fotot me rroba banjo kanë më shumë pëlqime (FOTO LAJM) Një studim i Universitetit të Pensilvanisë tregoi se si përdorimi i mediave sociale shkakton në vetvete edhe frikën e hu