999 rezultate për

fotografi

U kap duke e tradhtuar, e fejuara e Stresit publikon foton që nuk pritej (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
Befason Georgina, do ta "çmend" edhe Ronaldon me këtë veprim (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka bërë disa ndryshime në dukjen e saj. Në rrjetin social Instagram,
Burri i propozon martesë por diçka e pazakontë ndodhi pas (FOTO LAJM) Fotografi amerikan Matthew Dippel, ishte në parkun e Kalifornisë Yosemite kur papritur sheh një panoramë të mbrekulluesh
E mbajti mister për shumë kohë, Rama publikon fytyrën e Zahos (FOTO LAJM) Përveç politikës, kryeministri Edi Rama kalon shumë kohë me djalin e tij të vogël, Zaho. Pavarësisht se është munduar
Këto janë këto fotografitë më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb
Ajo që ndodhi pasi u shkrep kjo fotografi është tejet e dhimbshme Një vogëlush 2-vjeçar është rrëmbyer nga krokodili derisa ishte duke luajtur në bregun e ujit bashkë me familjen e tij g
Grabisnin në Prishtinë, dalin fotografitë e tre grabitësve Njësitet elite të policisë së Kosovës kanë kryer një operacion të gjerë në Prishtinë, ku kanë arrestuar pesë grabitës. N
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM) Një ndër futbollistët më të famshëm në planet, Ronaldinho Gaucho nuk është protagonist vetëm sa i përket sportit, por ed
Prapa kësaj fotografie fshihet një histori e pabesueshme (FOTO LAJM) Një nënë ka habitur mjekët kur u zgjua nga një komë 23-ditëshe në momentin kur djali i saj i porsalindur u vendos në kra
Nëse keni fobi lartësitë, këto fotografi më mirë mos i shikoni (FOTO LAJM) Nëse keni frikë nga lartësitë, më mirë as mos ik shihni këto fotografi pasi lartësitë janë të mëdha. Këto janë urat m
Kush është ministrja e Ramës me tatuazh në këmbë? (FOTO LAJM) Fotografi Agim Rama ka publikuar një foto ku duket një detaj i veçantë nga njëra prejh anëtareve të kabinetit të kryemin
Adelina Tahiri provokon me veshjen pas lindjes (FOTO LAJM) Ajo ka shumë pak kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. E nëna e Jonit shumë shpejtë ka arritur të rikthejë
Fotografi e rrallë e Mujë Krasniqit me Jasharin në Drenicë Mujë Krasniqi është një nga komandantët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që dha kontribut të madh në lirinë që ne sot e
Po puthte një vajzë në fotografinë e fëmijërisë, djali e gjen dhe dashurohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Kjo fotografi i ka futur në sherr qindra përdorues Fotografia është postuar më parë në Facebook, dhe në shikim të parë nuk është asgjë e çuditshme kur të shikoni dy të rin
Brenda kësaj fotografie fshihet një bos i krimit Gangsteri më i kërkuar francez, Redoine Faid, u gjurmua nga policia përmes telefonave dhe u zbulua se kishte përdorur nj
Dua Lipa e nis ditën shumë "nxehtë" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të jetë një ndër emrat më të ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi,
Skandali i “Nobelit”, burgoset fotografi francez Fotografi francez, në qendër të një skandali seksual, që bëri që çmimi Nobel për Letërsinë i këtij viti të shtyhej, ësht
Pamjet e pazakonta të politikanëve kosovarë me Daçiçin (FOTO LAJM) Ivica Daçiç është ministri serb që po lufton më shumë kundër Kosovës dhe këtë po e bën ditë-natë duke mos u ndalur. Ky ë