999 rezultate për

foto

CHAMPIONS/ Rënditja në 4 grupet, PSG, Bayern dhe City pranë kualifikimit (FOTO LAJM) Real Madridi ka arritur fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi mundi 1-0 Galatasarayn në Turqi, ndërkohë
"Nxirre jashtë atë klysh", shqiptarët e Kosovës "masakrojnë" Cakajn në emision pas çështjes së Alvin Berishës (FOTO LAJM) Shqiptarët e Kosovës nuk e kanë pritur mirë një intervistë të ministrit në detyrë Punët e Jashtmë, Gent Cakaj. Teksa ish
"Ju q* robt, gratë dhe motrat": Burri i zv.ministres së Ramës shan me "libër shtëpie" në Facebook (FOTO LAJM) Bashkëshorti i zv.ministres së Brendshme Rovena Voda, Aureli që mban detyra të rendësishme në sektorin e shendetësisë ka
Hygerta Sako nis një lidhje të re, mbrojtësi i njohur i Superiores: Tani presim llokumet (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Hygerta Sako, vetëm para pak kohësh, deklaronte se për momentin ishte “single” në jetën e saj priv
"Më prishët gjakun", burri i zv.ministres Voda shan me "libër shpie" gazetarët: Iu shkër*ej tan ropt, gratë e motrat ku t’i keni (FOTO LAJM) Bashkëshorti i zv/ministres Rovena Voda, Aureli nuk ndalet pas idinjimit të tij që shfaqi në rrjetet sociale, teksa shkr
Vetëhelmohet me fotoksinë, fjalët e fundit të nënës së tre fëmijëve për djalin adoleshent Një 47-vjeçare nga fshati Tapi në rrethin e Kuçovës i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme duke pirë disa kokrra fostoks
"Çdo gjë vetëm për ty", Loredana tregon kush fshihet pas sukseseve të saj (FOTO LAJM) Loredan është një ndër reperet në të suksesshme jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Gjermani. Ajo është duke punuar for
Të ndarë prej disa muajsh! Fotini tregon për marrëdhënien që ka tani me Danielin (FOTO LAJM) Një muaj më parë, ish-banorja e “Big Brother”, Fotini, pranoi publikisht ndarjen nga Danieli. Ajo u shpreh se çdo gjë
Luhet supersfida Boca Junior-River Plate, policia blindon rrugët e qytetit (FOTO LAJM) Pas mesnatës do të zhvillohet sfida e dytë gjysmëfinale, mes Boca Juniors dhe River Plate. Në “El Monumental” u zhvil
Xheneti rikthehet në ekran me serial të ri, nuk do ta besoni kush do jetë partneri i saj (FOTO LAJM) Me siguri nuk e keni harruar aktoren e cila luante rolin e "Xhenetit" në serialin që mbante të njëjtin emër. Almila Ada
Peshkaqeni tigër 500 kg bie në rrjetat e peshkatarëve në Durrës (FOTO LAJM) Një peshkaqen i llojit tigër ka rënë këtë mëngjes në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit. Grabitqari është kapur mëngj
Mbi taka dhe e dashuruar pas së zezës, kush është spikerja që shau rëndë operatorët (FOTO LAJM) Moderatoja e TV Apolloni në Fier, Marsela Topi nuk është kursyer me fjalorin e saj pasi shau live punonjësit e regjisë.
SKANDALOZE/ Meta krenohet se takoi "Millosheviçen" e Azisë (FOTO LAJM) Aung San Suu Kyi, liderja e Mijanmarit është një ndër personat më të akuzuar sot në botë në lidhje me lejimin e genocidi
Rita Orën e tradhton veshja, tregon të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo nuk heziton asnjëherë që të eksperimentojë veshjet e saj. Pamja e fundit të Rita Orës tregojnë aksidentalisht të
"Mezi po të pres", Alfio bën tatuazhin më të bukur për bebushin që do të vijë në jetë (FOTO LAJM) Një muaj më parë, moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, dhanë lajmin e bukur se do të bëhen p
Vite larg muzikës, Afërdita Dreshaj tregon surprizën e madhe për fansat (FOTO LAJM) Janë bërë gati 4 vjet që kur Afërdita Dreshaj publikoi klipin e saj të fundit “Topless” me Agon Amigën. Gjatë gjithë
Kjo është vlera marramendëse e hotelit në pronësi të politikanit të njohur (FOTO LAJM) Ky që po shihni në foto është hoteli luksoz i politikanit të njohur he ministrit të Jashtëm në Kosovë, Behxhet Pacollit.
Zjarr masiv në lagjen e VIP-ave, shtëpitë luksoze të të famshmëve në rrezik (FOTO LAJM) Qindra shtëpi miliona dollarëshe në lagjen e VIP Pacific Palisades në Los Angeles u rrezikuan nga një zjarr i frikshëm t
Një "bishë" e vërtetë, kjo makinë do t’ju bëjë të fluturoni (FOTO LAJM) Kjo super makinë është më e shtrenjta në botë dhe jo çdo kush mund ta ketë atë. Kjo pasi makina kushton pothuajse 2 m
Le të digjet rrjeti, Albëria pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ndodhet këto ditë në Stamboll me dy vajzat e saj, Anxhelinën