999 rezultate për

fotinia

E pyesin për Danjelin, përgjigjia e Fotinies acaron tërë rrjetin Danjel dhe Fotini janë çifti fitues i Big Brother 9. Ata madja u martuan në këtë emision. Së fundmi Danjeli dhe Foti
Fotinia habit me dedikimin për bashkëshortin (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta, pothuajse të gjithë janë larguar drejt plazhit apo vendeve turistike që ofrojnë shërbime të mira
Fotinia flet për marrëdhënien me Nasin dhe thumbon koleget "Barbie" Nga drejtoresha e Tatimeve në gruan brenda familjes që tradhton burrin tek ajo seksi që bën famë me hiret e saj apo psik
U nda nga Danieli? Reagon edhe Fotinia Bëri bujë lajmi i ndarjes së Danielit dhe Fotinisë, fituesve të këtij edicioni të BBA. "Janë disa arsye përse unë dhe
S'ka dasmë! Danjeli dhe Fotinia pranojnë ndarjen publikisht Çifti fitues i "Big Brother 9" Danjel dhe Fotini janë ndarë! Lajmet që qarkulluan për javë të tëra në media janë të v
Fotinia ndahet nga Danjeli? Danjeli dhe Fotinia u bënë çift brenda shtëpisë së Big Brother, pasi kurorëzuan dashurinë e tyre gjatë spektaklit. Pa
Martesa e famshme përfundon në krizë, ndahet Fotinia dhe Danieli? Ata ishin cifti i fundit që mbijetoi pa u ndarë nga reality shoë BB këtë edicion, por mesa duket edhe ata kaq e patën av
Danieli dhe Fotinia flasin për dasmën: U ndjemë të paragjykuar Daniei dhe Fotinija janë cifti i vetëm që i ka mbijetuar këtij Big Brotheri. Teksa ishin të ftuar në “Pop Culture” fo
Transformohet Fotinia e Big Brother, nuk njihet më aq shum ka ndryshuar (FOTO LAJM) Fituesja e Big Brother 9 ka bërë një transformim rrënjësor që e ka bërë të duket krejtësisht ndryshe nga sa ishim mësuar
Danjeli dhe Fotini zbulojnë si i kanë harxhuar 100 milionët e Big Brother (FOTO LAJM) Ata janë fituesit e dicionit të 9-të Big Brother Albania. U tha se Danjeli dhe Fotinia nuk i kishin marrë ende parat
Fotinia lë pas hatërmbetjet, një urim i denjë për motrën e Danjelit (FOTO LAJM) Sot feston ditëlindjen motra e Danjelit, fituesit të Big Brother. Por ajo nuk ishte dhe aq dakord me martesën e çift
Danjeli i kërkon Fotinisë të heqë unazën e martesës: Nuk dua ta mbash Edhe përse kanë mbetur vetëm 6 persona në shtëpinë e Big Brother, Danjeli dhe Fotinia kalojnë më tepër kohë me njëri-tje
Fotinia: Kur të dal s’jetoj dot me Danjelin, kam mamin Dy nga banoret në Big brother që patën një marrëdhënie jo shumë të mirë javëve të fundit duket se kanë gjetur sërisht gj
Big Brother Albania, zgjidhen finalistët Nata e mbrëmshme , në spektaklin Big Brother ka qenë përcaktuese për banorët. Tre ciftet finaliste janë Fiorentina
Bebe në Big Brother…Fotinia apo Fiorentina në pritje të ëmbël ?! Olsi-Fiorentina dhe Danjeli me Fotininë flasin për shtatzëninë. Diskutimi nisi pasi Olsi i tha Fotinisë se ka marrë hij
Fotinia dhe Olsi përqafohen, çfarë i bashkoi të dy pas martese Fotinia preket kur është duke folur me Danjelin, Olsin dhe Fiorentinën rreth dasmës dhe thotë se ajo është ndjerë fillik
U martuan brenda shtëpisë së BB, motra e Danjelit ju bën një surprizë (FOTO LAJM) Të shtunën Danjeli dhe Fotinia i thanë “Po” njëri-tjetrit në altarin e martesës, duke e bërë zyrtare lidhjen e tyre para
Danjeli dhe Fotinia martohen në “Big Brother” Ashtu siç edhe kërkoi më herët në dhomën e rrëfimit, Danjeli vendosi t’i propozojë për martesë Fotinisë. Gjatë javës,
Fotinia nuk harron dot ish të dashurin, ja çfarë i thotë Danieli Danjeli dhe Fotinia janë njohur në shtëpinë e Big Brother, por megjithatë kanë krijuar një lidhje të fortë në shtëpi.
Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë! Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, a