999 rezultate për

foshnja

Pamje të rënda në kamp, vajza siriane gjendet e vdekur me sytë hapur nga i ftohti Foshnja siriane 1 vjeç e 5 muaj, Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asa
Foshnja një muajsh infektohet me koronavirus Një lajm i trishtë vjen nga Kina, teksa raportohet se një foshnjë është diagnostifikuar me koronavirusin vdekjeprurës.
Shtatzëna me koronovirusin lind foshnjë të shëndetshme Një grua shtatzënë e infektuar me Koronavirus lindi një vajzë të shëndetshme në një spital në Harbin, kryeqytetin e prov
Nëna e dy foshnjave tregon me lot në sy momentin kur i gjeti pa jetë Një ditë pas ngjarjes tragjike të vdekjes së papritur të dy foshnjeve 5-muajshe, ngjarje kjo që tronditi qytetin e Berat
Foshnja gjendet e lavatriçe, nisin hetimet për nënën Një grua po përballet me një hetim për vrasjen e foshnjës së saj, pasi vajza e porsalindur u gjet e vdekur në një lavatr
Vdekja e dy foshnjave, çfarë ndodhi me binjakët në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat ku dy foshnja kanë gjetur vdekjen. Dy binjakët sipas drejtoresh
BERAT/ humbin jetën dy foshnja binjake, vetëm 5 muaj më parë kishin ardhur në jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat. Dy djem binjakë vetëm 5 muajsh të familjes Agalliu janë paraqitur mëngjesin e s
Jetë mes rrënojash, foshnja lind në kohën e tërmetit në Turqi Tërmeti me madhësi 6.8 ballë që shkaktoi një tragjedi të madhe në provincën Elazig të Turqisë po edhe një gëzim ka emoci
Foshnja dy muajshe dërgohet pa shenja jete në spitalin e Kavajës Një foshnjë 2 muajshe ëhstë dërguar pa shenje jete në spital mëngjesin e sotëm. Foshnja është dërguar me urgjencë në
Përsëritet historia: Familja në Librazhd humb 3 fëmijë, foshnja dy muajshe ndërroi jetë sot Një foshnjë është gjetur e pajetë ditën e sotme brenda banesës nga nëna e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Librazh
Foshnja vdiq për shkak të neglizhencës së doktorit, mjekut i hiqet licenca për 6 muaj Gazetari Artur Çani në emisionin “Ajsberg” trajtoi mbrëmjen e sotme një ngjarje të vjetër, ku si pasojë e neglizhencës s
Lind foshnja me katër këmbë dhe tre krahë (VIDEO) Kjo foshnjë në Indi, ka lidnur me katër këmbë dhe tre duar. Foshnja është binjake me një bebe mashkull që rezultoi të je
Lind me këmishë, kjo është foshnja e parë e 2020 Dy prindër u bekuan me një fëmijë në sekondat e parë të vitit 2020. Eshtë një vajzë dhe ka lindur në maternitetin Mb
Ndodh "mrekullia", foshnja nxirret e gjallë nga rrënojat e avionit me 12 viktima Një foshnje është nxjerrë gjallë nga rrënojat e një aeroplani që u rrëzua në një shtëpi, duke vrarë të paktën 12 njerëz.
Shkon në 15 numri i viktimave nga rëzimi i aeroplanit, mbijetojnë 2 foshnja (FOTO LAJM) Një aeroplan është rëzuar e si pasojë, bilanci ka arritur në 15 viktima. Aeroplani mësohet se i përket kompanisë kaza
Nëna hedh foshnjën në pus mbeturinash, një grua e shpëton në moment të fundit Një 24-vjeçare është arrestuar pasi foshnja e saj u gjet e hedhur në një pus mbeturinash në qytetin grek të Kalamata.
E ëma nuk e dinte, foshnja 8 muajshe në gjyq për 13 mijë euro borxh Një gjykim i pazakontë po zhvillohet në qytetin gjerman Zëickau, Gjermani. Një foshnjë tetëmuajshe ka përfunduar në g
Për një arsye të pabesueshme, ju duhet të mbani fotografinë e një fëmije në portofol Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë…Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë fot
22-vjeçarja vjedh foshnjën nga materniteti, e shet për £1.500 Një vajzë, që vodhi një foshnje të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dën
Lind foshnja me dy koka dhe tre krahë (FOTO LAJM) Një foshnje me dy koka dhe tre krahë ka lindur në Indi nga një nënë 21-vjeçare. Babita Ahirwar dhe bashkëshorti i saj