999 rezultate për

fortuzi

Dënohet me burg bashkëshortja e Indrit Fortuzit Gjykata e Tiranës dënoi bashkëshorten e ish-futbollistit të Tiranës dhe kombëtares Indrit Fortuzi për mashtrim. Ajo u dë
Ka 2 milionë euro borxhe në Shqipëri, ja ku fshihet "Zogu" i Tiranës Zbulohen vendi ekzotik ku ‘fshihet’ Indrit Fortuzi, pas largimit në nëntor të vitit 2015, nga Shqipëria, për të humbur g
Gruaja me thikë në dorë kërcënon se do hidhet nga çatia (VIDEO) Një grua ka kërcënuar përmbaruesit dhe policinë se do të hidhej nga çatia nëse përmbaruesit zbatonin vendimin e gjykatës
Arratiset "Zogu" i bardhebluve Besohet se vendimi për të lënë vendin ka ardhur pasi gruas së tij, Junida Fortuzit i është bërë një kallëzim nga një 20
Tiranë, përfundon ndërtimi i rrugës “Mahmut Fortuzi” Tre mijë banorët e rrugës Mahmut Fortuzi nga sot do t’u ofrohet lëvizja në një rrugë të re. Me një investim prej 6 milio