999 rezultate për

formacioni

Konfirmohet dëmtimi i Busquets, ky pritet të jetë formacioni i katalanasve ndaj Atleticos (FOTO LAJM) Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets, i cili pësoi një dëmtim në gju të shtunën e kaluar në barazimin 1-1 mes Zvicrë
Ndeshja vendimtare me Bjellorusinë, ky pritet të jetë formacioni i Shqipërisë (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare sot nga ora 16:00 do të ndeshet me Bjellorusinë në një sfidë që po cilësohet finale e madhe në Ligë
Kosova kërkon rikthimin te fitorja kundër Moldavisë, ky është formacioni i mundshëm (FOTO LAJM) Kosova sonte e zhvillon ndeshjen e fundit për këtë vit dhe njëkohësisht të fundit për këtë edicion të Grupit C në Ligën
Pa 9 lojtarë titullarë, kështu pritet të jetë formacioni i Liverpoolit për ndeshjen me Licesterin (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpool është duke kaluar në krizë të lëndimeve në fillim të këtij sezoni. 9 lojtarë të ekipit të parë ja
U larguan nga Reali dhe morën ftesë nga Spanja, formacioni me emra të mëdhenj (FOTO LAJM) Marcos Llorente është produkti më i fundit i akademisë së Real Madridit, që ka luajtur për ekipin kombëtar spanjoll.
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
Kështu do të duket formacioni i PSG-së nëse transferohet Ronaldo (FOTO LAJM) Sezonin e ri, Cristiano Ronaldo mund të jetë pjesë e formacionit të Paris Saint Germain. Drejtori sportiv i skuadrës
Formacioni i frikshëm i PSG me Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të jetë pjesë e formacionit të Paris Saint Germain. Drejtori sportiv i skuadrës franceze, Leon
Ky mund të jetë formacioni i "çmendur" i Realit me 3 super transferime (FOTO LAJM) Real Madrid në verë synon të bëjë 3 super transferime, si Kylian Mbappe, Erilng Haaland dhe Eduardo Camavinga. Sipas
468 milion euro formacion, Kumbulla krah Donnarumma e De Ligt (FOTO LAJM) Marash Kumbulla është mes lojtarëve më të shtrenjtë nën 21 vjeç në Serie A. Transfermarkt ka publikuar formacionin me lo
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve. Juventus nuk do të mund të llogarisë n
Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha këtë javë do të përjetojë për herë të parë emocionet e pjesëmarrjes në Ligën e Kampioneve, turneun më t
Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Me fillim të vitit 2020 “Transfermarkt” publikoi formacionin më të shtrenjtë në botë. Që nga atëherë ka pasur shumë n
11 yjet e futbollit që u prekën nga Covid-19, shikoni formacionin e frikshëm (FOTO LAJM) Rastet pozitive në botën e futbollit me coronavirus nuk ndalen, ku i fundit emër i madh që u infektua është Cristiano Ro
Me 10 mungesa, ky pritet të jetë formacioni i Kosovës ndaj Greqisë Kombëtarja e Kosovës luan sonte ndeshjen e tretë brenda gjashtë ditësh. Pas dy humbjeve nga Maqedonia e Veriut dhe Sl
FORMACIONI/ Ja si pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Lituanisë (FOTO LAJM) Shqipëria humbi një tjetër mundësi për të marrë kreun e Grupit C4 në Ligën e Kombeve. Barazimi pa gola në Kazakistan
Nënshkroi me 4 lojtarë gjatë merkatos, ky pritet të jetë tani formacioni i Man.United Dita e fundit e afatit kalimtar të transfereve ishte shumë e zënë për ekipin e Manchester United. "Djajtë e Kuq" kanë ar
Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës sonte ndaj Sllovenisë Kosova luan sot takimin e tretë në Ligën C, kundër Sllovenisë në ”Fadil Vokrri”. ‘Dardanët’ me fillim nga ora 20:45,
Shqipëria sot pa "senatorët" kërkon 3 pikët ndaj Kazakistanit, ky pritet të jetë formacioni Shqipëria do të luajë ditën e sotmë në orën 15:00, ndeshjen e tretë në grupet e Ligës së Kombeve përballë Kazakistanit n
Formacioni me futbollistët që paguhen më shumë në Serie A (FOTO LAJM) Mediet në Itali gjatë ditës së sotme kanë publikuar të hyrat e skuadrave, humbjet dhe pagat e futbollistëve. Ajo që k