999 rezultate për

formacionet

Barcelona - Villarreal, formacionet zyrtare anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Villarreal. Barcelona luan sot ndeshjen e parë në La Liga
Roma - Juventus, formacionet zyrtare: Ky është vendimi për Kumbullën Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Juventus. Kampionët e Serie A luajnë në udhëtim në kryeqytetin
Crotone - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" me debutues (VIDEO) anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Milan. Milan luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Se
Manchester City - Licester City, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Leicester City. ‘Citizens’ luajnë ndeshjen e parë n
Formacionet zyrtare, Inter-Fiorentina Inter zbret në fushë për herë të parë këtë sezon në Serie A. Sot në orën 20:45 zikaltrit do të presin në “San Siro” F
Formacionet zyrtare, Betis-Real Madrid (FOTO LAJM) Reali i Madridit do të luajnë në orën 21:00 në transfertë kundër Betis. Los Blancos do të kërkojnë fitoren e parë kët
Formacionet zyrtare, WBA-Chelsea Chelsea do të luajë në transfertë ndaj WBA në orën 18:30. Skuadra e Lampard do kërkojë fitoren për të harruar humbje
Inter - Fiorentina, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Për shumicën e ekipeve është java e dytë e Serie-A, ndërsa për Interin, Atalantën, Lazion por edhe Benevento e Filipo In
Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p
Formacionet zyrtare, Shkëndija-Tottenham (FOTO LAJM) Do të startojë në orën 20:00, në stadiumin “Todor Proeski” të Shkupit, përballja mes Shkëndijës së Tetovës dhe Totenhemi
SUPERKUPA/ Bayern Munchen - Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Bayern Munich dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës. Kjo finale, zhvillohet në Budapest të Hungari
Formacionet zyrtare, Milan-Bologna Milan luan ndaj Bologna në orën 20:45 në javën e parë të Serie A. Kuqezinjtë duan ta nisin me këmbën e mbarë kampion
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, Pirlo i befason të gjithë (FOTO LAJM) Juventus nis sot në 20:45 mbrojtjen e titullit. Bardhezinjtë do të presin në shtëpi Sampdorian ku do kërkojnë ta nisin m
Formacionet zyrtare, Chelsea-Liverpool Ndeshja më interesante e javës së dytë të Premierligës zhvillohet në "Stamford Bridge" mes Chelsea dhe Liverpool, teksa
Chelsea - Liverpool, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Chelsea dhe Liverpool luajnë ndeshjen kryesore të kësaj jave në futbollin evropian. Adhuruesit e futbollit kanë sytë
Joan Gamper/ Barcelona - Elche, formacionet zyrtare: Koeman provon më të mirët Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Elche. Barcelona ka ftuar skuadrën e Elche për ndeshjen t
Starton Bundesliga: Formacionet zyrtare, Bayern-Schalke 04 (FOTO LAJM) Bayern Munich pret në shtëpi Schalke 04 në ndeshjen e parë të kampionatit e cila starton në orën 20:30 Blerja më e re
Formacionet zyrtare: Kukësi-Wolfsburg (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Kukësi-Wolfsburg. Ndeshja mes Kukësit dhe Wolfsburg do të jetë e vlefs
Formacionet zyrtare, Laçi-Hapoel Në orën 19:00 në stadiumin “Elbasan Arena” Laçi sfidon skuadrën izraelite të Hapoel Ber Sheva. Bardhezinjtë janë nde
Formacionet zyrtare, Botosani-Shkëndija (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Botosani – Shkëndija, e vlefshme për turin e dytë kualifikues në Ligën e