999 rezultate për

ford

Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Ford Mustang Mach 1 i vitit 2021 prezantohet zyrtarisht (FOTO LAJM) Ford Mustang Mach 1 është prezantuar zyrtarisht. Mundësitë për ta porositur janë të hapura dhe Mach 1 do të kushtojë
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Manchester United fiton me përmbysje ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka fituar me përmbysje në udhëtim ndaj Neëcastle. Goli i parë i ndeshjes erdhi pas vetëm 2 minutave
Ndërhyrja brutale e Pickford, Van Dijk mund të humbasë sezonin Virgil Van Dijk me shumë gjasë ka humbur sezonin 2020/21. Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool,
Diskutimi qesharak mes Meunier dhe Henderson për penalltinë e Anglisë (VIDEO) Anglia fitoi 2-1 ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve, derisa momenti interesant ishte te penalltia e Tre Luanëv
Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham. Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2
La punën si stjuardese dhe ju fut drogës, brunja bukuroshe kapet dënohet me burg Alexandra Dobre, 27 vjeçe e cila para pandemisw ka punuar si stjuardesë për “Ryanair” dhe “Ëizz Air”, u dënua me 28 muaj
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
ZYRTARE/ Chelsea transferon portierin nga Franca Chelsea ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e portierit Edouard Mendy nga Rennes. 28 vjeçari është larguar nga
Man United dhe Liverpool në garë për mbrojtësin e Watford Liverpool dhe Manchester United po bëjnë një luftë të vërtetë jashtë fushave të blerta për një objektiv të përbashkët në
Modeli i famshëm i veturave më në fund kthehet në 'emoji' (FOTO & VIDEO) Apple iOS14, në mesin e ’emoji’ të rinj, ka sjellë edhe modelin e famshëm të Ford-it, F-150. Kjo po që është një rast
Robertson respekt të madh për Rashford : Mund të jetë lojtari i parë i Man Utd që pranon ovacione në 'Anfield' Andrew Robertson gëzon një respekt të madh për Marcus Rashford. Manchester United dhe Liverpool janë dy skuadrat me r
Manchester United e nis me humbje sezonin e ri, Crystal Palace i jep "leksion" në Old Trafford (VIDEO) Manchester United e ka nisur shumë keq sezonin e ri në Premierligë, duke u mposhtur nga Crystal Palace. United kanë p
Watford jep "OK", Deulofeu drejt rikthimit në kampionatin italian Pas rënies në kategori më poshtë të Watord, shumë skuadra kanë shfaqur interes për sulmuesin anësor Gerard Deulofeu, ku
Përplasi "Fordin" dhe bëri shoferin për spital, arrestohet 43 vjeçari Ditën e sotme, dy shoferë kanë rënë në pranga në Durrës. Bëhet fjalë për N. R., 43 vjeç, banues në Borizanë, Fushë Kr
Makina humb kontrollin, humb jetën shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Orikum. Mësohet se një automjeti tip Ford ka humbur kontrollin
REZULTATET/ Man Utd dhe Chelsea në Champions, bie Watford (VIDEO) Manchester United dhe Chelsea kanë siguruar nga një vend në Ligën e Kampionëve në ndeshjen e fundit të Premierligës, duk
Formacionet zyrtare: Man Utd-West Ham Manchester United do të kërkojnë fitoren ndaj West Ham për t’u ngjitur në zonën Champions, ndërsa miqtë duan një pikë pë
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem