999 rezultate për

foden

Man.United shqetësohet për Greenwood, sjelljet e adoleshentit lënë për të dëshiruar Manchester United kanë nisur të shqetësohet seriozisht për situatën e Mason Greenwood, me adoleshentin anglez që po kalo
City tenton të "blindojë" talentin e skuadrës, trefish pagë Manchester City është duke përgatitur kontratë të re për yllin e skuadrës, Phil Foden, në të cilën mund t’i trefishohet
Manchester City "ngec" sërish në kampionat, këtë herë nga West Ham (VIDEO) Manchester City nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në udhëtim te West Ham, në kuadër të xhiros së gjashtë t
Manchester City triumfon ndaj Wolves (VIDEO) Manchester City fitoi 1-3 ndaj Ëolverhampton. De Bruyne shënoi në minutën e 20 nga pika e bardhë, ndërsa Foden që lua
"Mezi po pres të takohemi në hotel", zbulohet tradhtia e Foden Futbollisti anglez, Fill Foden nuk po gjen qetësi nga skandalet sekuale dhe e sheh sërish veten në telashe. Pas episo
"Bëmë s*ks në hotel, shokët na filmuan", bukuroshja tregon çfarë ndodhi me lojtarët e kombëtares së Anglisë Skandali me dy yjet e Anglisë, Fill Foden dhe Mejson Grinoud bëri bujë të madhe, teksa dy talentët britanikë futën dy va
Nuk u pa në ndeshjen ndaj City-t, kjo është arsyeja e mungesës së Ozil Ozil nuk ishte në formacionin startues e as në mesin e nëntë zëvendësuesve për ndeshjen e zhvilluar në ‘Etihad’. Arse
E ekzagjëron Guardiola, nuk e shet talentit e City as për 500 milion euro Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester City-t ka mahnitur edhe P
Manchester City-Licester City, formacionet zyrtare: Guardiola me më të mirët Manchester City do të luaj kundër Leicesterit në ndeshjen e fundit të javës së 37-të në Premier Ligë. "Cizitens" vetë
Shpërthen Aguero ndëshkon Chelsean në minutë e 13 (VIDEO) Në stadiumin legjendar Wembley Stadium po luhet ndeshja mes Chelseas dhe Manchester City e vlefshme për Superkupën e A
Vdekja e Amy-t, misteri i Klubit 27! Menjëherë pas vdekjes së papritur, rreth këngëtares Amy Winehouse kanë nisur të qarkullojnë thashethemet e para të miste