999 rezultate për

flynn

SHBA, ngrihen akuza për ndikim të paligjshëm pro Turqisë Shtetet e Bashkuara ngritën aktpadi ndaj dy ish-bashkëpunëtorëve të ish-këshilltarit për sigurinë kombëtare të President
Lidhjet me Rusinë, Flynn pranon fajësinë për deklarata të rreme Michael Flynn, ish-këshilltar i sigurisë kombëtare të President Donald Trump, ka pranuar se ka gënjyer hetuesit federalë
Lindi vetëm 500 gramë, shihni sa ka ndryshuar foshnja 24 javëshe (FOTO LAJM) Një fëmijë i mrekullueshëm i lindur vetëm 24 javësh është një nga fëmijët më të rrallë që mbijetojnë nga një lindje e ti
Flynn pranon të dorëzojë dokumentet për përfshirjen e Rusisë në zgjedhje Ish-këshilltari i Presidentit amerikan për siguri kombëtare, Michael Flynn do t’i dorëzojë Komitetit të senatit amerikan
Flynn mund të "detyrohet" të dëshmojë për kontaktet me Rusinë Komiteti i Inteligjencës i Dhomës së Përfaqësuesve në SHBA do të urdhërojë ish-këshilltarin e Shtëpisë së Bardhë për sig
Flynn refuzon Senatin përmes Amendamentit të Pestë Michael Flynn do të shfrytëzojë të drejtën që i njeh Amendamenti i Pestë i Kushtetutës së Shteteve të Bashkuara për të r
Trump mbron kërkesën e Flynn-it për imunitet nga ndjekja penale Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka mbështetur kërkesën e ish-këshilltarit të tij për siguri kombëtare,
PROVAT / Si e pagoi Rusia me 67 mijë dollarë ish-këshilltarin e Trumpit? Demokratët kanë publikuar fakte të reja të cilat provojnë ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Ba
Donald Trump mbrojti Flynnin dhe kritikoi mediat Presidenti amerikan, Donald Trump, e ka mbrojtur ish-këshilltarin e tij, Michael Flynn, lidhur me kontaktet e konfirmuar
Presidenti Trump i ofron postin vakant të Flynn, zëvendës-admiralit Robert Harward Administrata e presidentit Trump, ka vendosur që postin e këshilltarit për sigurinë Kombëtare në Shtëpinë e Bardhë, të l
Rusia i trembet "rusofobi"-së pas rënies së Flynnit Zyrtarisht, Kremlini tha se dorëheqja e këshilltarit për siguri kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, Michael Flynn, për shka
TENSIONET/ ParashikimI i frikshëm për Donald Trump-in Presidenti i SHBA-ve Donald Trump po përpiqet të dalë nga situata, pas dorëheqjes së këshilltarit të tij për sigurinë ko
CNN: Presidenca e Trump në krizë, marrëdhëniet me Moskën në pikëpyetje Presidenti Donald Trump po përpiqet të dalë nga situata, pas dorëheqjes së këshilltarit të tij për sigurinë kombëtare, M
Shtëpia e Bardhë sqaron largimin e Flynn: Dha dorëheqje për çështje besimi Shtëpia e Bardhë ka sqaruar motivet e largimit nga detyra të Këshilltari i Sigurisë Kombëtare, Michael Flyn. Sipas ty
Çfarë po ndodh me kabinetin Trump? Njeriu më besnik i presidentit jep dorëheqjen Administrata e Presidentit Donald Trump ka përjetuar dorëheqjen e parë madhore. Ish-gjenerali Michael Flynn, Këshilltari
Këshilltari për Sigurinë Kombëtare të Trumpin po hetohet për lidhjet me Rusinë Këshilltari për Sigurinë Kombëtare të Trumpin po hetohet për lidhjet me Rusinë, ka bërë me dije gazeta e njohur "The Wal
Kabineti 'Trump'/ Gjeneralë, bankierë, miq të Rusisë dhe pak gra Kush është kush në kabinetin e presidentit Donald Trump? Një galeri me portrete nga gazeta gjermane “Die Zeit”. Betsy
Trump do t’ia dorëzojë Gylenin Turqisë? I zgjedhuri i presidentit të zgjedhur të SHBA-së, Donald Trump, për këshilltar të sigurisë kombëtare ka sugjeruar se Was
Kritiku i Obamës merr në kontroll sigurinë e SHBA-ve? Presidenti i ri i SHBA-ve, Donald Trump, i ka ofruar ish-shefit të inteligjencës ushtarake, Michael Flynn, postin e kësh
Kush është “armiku” i Obamës që Trump e do shef të Inteligjencës Ushtarake Presidenti i ri amerikan, Donald Trump, i ka ofruar ish-shefit të inteligjencës ushtarake, Michael Flynn, postin e këshi