999 rezultate për

floyd

Iu lut për mëshirë, dalin pamjet e papublikuara nga vrasja e George Floyd Pamje nga kamerat në trupat e dy policëve që akuzohen për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd janë publikuar nga tabl
Del videoja me fjalët e fundit e Floyd: Thuaju fëmijëve të mi që i dua! (VIDEO) Detaje të reja janë publikuar së fundmi për vdekjen e George Floyd, afro-amerikani i cili u vra barbarisht më 25 maj të
Aksionare e Disney, vajza e George Floyd merr super dhuratën Falë bujarisë së Barbra Streisand, Gianna, vajza më e vogël e George Floyd, afroamerikanit që u vra nga polici, është ak
Dëshmia tronditëse: Polici e njihte mirë Floyd, kishte pasur përplasje me të Një ish koleg që kishte punuar me George Floyd dhe agjentin e policisë Derek Chauvin në një klub nate në Minneapolis tho
Pamje nga ceremonia e varrimit të George Floyd (VIDEO) George Floyd i cili vdiq pas arrestimit nga policia në Minneapolis, do të varroset sot pranë nënës së tij në Houston Tek
Polici që i vuri "flakën" Amerikës, sa është shuma që u kërkua për lirimin e tij me kusht Një gjykatës caktoi shumën 1 milion dollarë për lirimin me kusht për një polic në Mineapolis, të akuzuar për vrasje të s
Vdekja e George Floyd, kryeministri kanadez bie në gjunjë (FOTO LAJM) Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau ka marrë pjesë në protestat kombëtarë kundër racizmit. I ulur në gjunjë krah prot
Londra proteston për vdekjen e George Floyd, momenti kur oficerja rrëzohet nga kali (FOTO LAJM) Një oficere policere u plagos kur protestuesit hodhën predha dhe flakë pranë kalit të saj, duke bërë që gruaja të përfun
"Nike" ndryshon sloganin për nder të George Floyd (FOTO LAJM) Të gjitha vendet perëndimore janë vënë në lëvizje pas vdekjes së George Floyd i cili u vra barbarisht disa ditësh nga nj
Policisë në Minneapolis u ndalohet të kapin njerëzit për fyti Në Minneapolis të Minnesotas, SHBA, u mor vendim që të ndalohet kapja në fyt nga ana e policisë. Ky vendim u mor njëz
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Trump do t’i listojë si terroristë, kush i nxiti protestat e dhunshme për vrasjen e Floyd Presidenti Donald Trump dhe disa prej zyrtarëve të lartë të administratës së tij akuzojnë për aktet e dhunës, provokator
"Babi ndryshoi botën", vajza 6-vjeçare e George Floyd po përlot rrjetin (VIDEO) Vajzës 6-vjeçare të George Floyd, Gianna Floyd, i është thënë se i ati ndryshoi botën, por nuk i është thënë si u vra.
Ç'po ndodh?! A kanë parashikuar vërtet "The Simpsons" vdekjen e George Floyd (FOTO & VIDEO) Rrjeti po "zien" nga fotografi ku supozohet se “The Simpsons” parashikuan vdekjen e George Floyd, që në vitet 1990. N
Pse Donald Trump u fsheh në bunker gjatë kohës kur protestohej për vdekjen e George Floyd?! Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se kishte zbritur në bunkerin e sigurisë së rezidencës së tij presidenciale në
Vdekja e George Floyd dhe protestat antiraciste në SHBA, Mozzik publikon foton e rrallë (FOTO LAJM) Vdekja e afro-amerikanit George Floyd në Minneapolis, si pasojë e presionit që ushtroi me gju një polic i bardhë gjatë a
Trazirat vazhdojnë në SHBA për vrasjen e George Floyd, dhjetëra qytete në shtetrrethim Në Shtetet e Bashkuara kanë vazhduar protestat për vrasjen e një afrikano-amerikani në Mineapolis, derisa shumë shtete k
Kush ishte George Floyd, afro-amerikani që ngriti popullin amerikan në këmbë? George Floyd, 46 vjeç, u lind në Karolinën e Veriut dhe u rrit në Houston të Teksasit, ku si i ri ishte sportist i mirë,
BE mbështet protestat në nder të George Floyd Protesta për vdekjen e George Floyd në duart e katër oficerëve të policisë në Minneapolis është përhapur në të gjithë bo
Pas Liverpoolit edhe Chelsea solidarizohet me vrasjen e George Floyd Pas Liverpoolit edhe Chelsea ka bërë një gjest fantastik në shënjë solidariteti gjatë seancës së tyre stërvitore në Cobh