999 rezultate për

florida

"Hakeri s'më kërcënon dot", modelja shqiptare e publikon vetë videon duke bërë s*ks (VIDEO) Ka vite qe merret me modeling dhe eshte e para modele qe tentoi te zhvishet perpara nje aparati fotografik. Dhe bëhet
Tmerr në Florida, 40 vjeçari “monstër” përdhunon dy vjeçaren Një vajzë vetëm 2 vjec është përdhunuar nga një dyzetvjecar dhe është lënë mes gjakut në dyshemenë e banjës. Autorite
Parkon makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani “Dorian” niset për në brigjet e Floridas, në SHBA. Në Bahama, të paktën shtatë
Fut makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani "Dorian" niset për në brigjet e Floridas në SHBA. Në Bahama të paktën shtatë n
Një tmerr i vërtetë, uragani "Dorian" shkakton 5 të vdekur dhe tani kërcënon miliona njerëz (VIDEO) Të paktën 5 persona kanë vdekur në Bahamas si pasojë e uraganit ‘Dorian’. Stuhia e tmerrshmë ka shkatërruar me qindra
Florida, shpërthimi i frikshëm në qendrën tregtare ka shkaktuar dëme kolosale (VIDEO) Një shpërthim gazi ka shkatërruar një qendër tregtare në Plantation të Floridas. Videot nga vendngjarja tregojnë se shpë
Hoteli në formë kitare me vlerë 1.5 miliardë dollarë, që po mrekullon botën (FOTO LAJM) oteli me vlerë prej 1.5 miliardë dollarë "Hard Rock" në Hollywood, Florida, është pjesë e një projekti më të madh , një
Kur aligatori shfaqet rrugve të Floridas (VIDEO) Mark Sher po shëtiste me një veturë të vogël elektrike që zakonisht përdoret nga lojtarët e golfit, kur para tij u shfaq
Përfundon në pranga pronari i New England, njihet si miku i Donald Trump Pronari i kampionëve të NFL, Neë England Patriots, Robert Kraft është në telashe. Biznesmeni 77-vjeçar, një mik i Presid
Shoferi i dehur kërcen si në filma kur sheh policinë (VIDEO) Ky është momenti kur një shofer i dehur u përpoq të kërcente për të tentuar një shmangie arrestimi nga ana e policisë.
Kuba goditet nga meteori, shi gurësh mbi shtëpitë e zonës (VIDEO) Një meteor goditi pasditen e së premtes Kubën perëndimore. Guri hapësinor ra pranë qytetit Viñales, duke mahnitur banorë
Plaku mëson së është martuar me mbesën e tij por nuk është kjo më e tmerrshmja Pas tre vjet martese, burri 68-vjeçar dhe gruaja e tij 24-vjeçare zbuluan se ai ishte gjyshi i saj biologjik! Megjithatë
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e
"Nëna e të gjitha bombave", si u zhduk nga faqja e dheut qyteti bregdetar (FOTO LAJM) Uragani Michael ka shkatërruar qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Kur Uragani
Majkëll tmerron SHBA-të, 400 mijë persona braktisin shtëpitë Uragani i fuqishëm Majkëll pritet të arrijë në brigjet e Floridas më vonë gjatë ditës së mërkurë, duke detyruar evakuime
Luanesha suprizon kameramanët (VIDEO) Pamje të pabesueshme janë publikuar nga një luaneshë kurioze, teksa filmohej në mënyrë të fshehtë. Ajo ka "zbuluar" k
Ky është vrasësi që bëri terror në Florida, edhe një shqiptar e pësoi (VIDEO) Identifikohet i riu që bëri terror në Florida, duke lënë të vrarë dy persona dhe me pas i dha fund edhe jetës se vet. Me
Nëse e keni këtë gjë në banjon tuaj, hidheni menjëherë 98% e dermatologëve nuk kanë asnjë dyshim, janë të vendosur se duhet hedhur poshtë dhe nuk duhet përdorur, për shkak të
Horror në Florida, vajza vret babain dhe jeton me kufomën e tij Një grua në Florida është arrestuar pasi që dyshohet se ka qëlluar babain e saj dhe më pas ka jetuar me kufomen e tij de
Alberto “zbarkon” në Florida (VIDEO) Mijëra persona në Florida janë evakuuar, teksa stuhia e parë e Atlantikut për këtë vit, ka zbarkuar në bregun veriperënd