999 rezultate për

flori

Balla nxjerr dokumentin: Gjykata Amerikane fundos Berishët! Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku deklaron se “Gjykata
Bashkëshortja e Dr. Florit publikon mesazhin prekës për të birin (VIDEO) Bashkëshortja e Dr Florit, Blerina, ka shpërndarë së fundmi një video që ka prekur qindra admirues të Dr Florit. Nga
Gërmimet për flori shkatërrojnë fshatin turistik, policia nuk reagon Në fshatin Dardhë të Librazhdit, i listuar nga qeveria në 2018-n ndër 100 fshatrat turistikë që do të mbështeten ekonomi
Fifi braktis kompaninë për Florin? Prej kohësh në media është përfolur për marrëdhënien mes këngëtares Fifi dhe kantautorit Flori. Në fillim u aludua se me
Kur aligatori shfaqet rrugve të Floridas (VIDEO) Mark Sher po shëtiste me një veturë të vogël elektrike që zakonisht përdoret nga lojtarët e golfit, kur para tij u shfaq
Sot Dr. Flori do të festonte ditëlindjen e 40-të Janë bërë më shumë se katër vite që nga vdekja e këngëtarit shqiptar, Dr. Flori, shkruan Albeu.com Vdekja e tij pati
Reagon partia e Merkel: Opozita shqiptare të braktisi rrugën e nisur Zëdhënësi i grupit parlamentar CDU/CSU në Bundestag për politikat evropiane, Florian Hahn, ka reaguar sërisht për krizën
Përfundon në pranga pronari i New England, njihet si miku i Donald Trump Pronari i kampionëve të NFL, Neë England Patriots, Robert Kraft është në telashe. Biznesmeni 77-vjeçar, një mik i Presid
Si e akuzonte Sali Berisha për vjedhjen e floririt Ilir Metën (VIDEO) Top Story solli në transmetim kohën se kur u zbulua se floriri ishte vjedhur në Tunelin e Krrabës. Dosja gjyqësore tr
Edhe për rezervat e floririt Shqipëria është e fundit në Evropë Sot Shqipëria është shteti me sasinë më të vogël të arit në Europë. Ne kemi vetëm 1.6 ton ar. Kjo shifër është bërë p
Të padhënat e lidhjes mes aktorit të portokallis dhe bashkëshortes së tij Bëhet fjalë pikërisht për aktorin e humorit në portokalli Florian Binaj dhe bashkëshortes së tij Sadina, shkruan Albeu.c
Flori dhe Elvana do të këndojnë të njëjtën këngë, në të njëjtën ditë? Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi padyshim kanë qenë dyshja më e përfolur në showbizz-in shqiptar muajt e fundit. Pas n
Fifi, mish me dy sy! Skandalizon postimi i Florit në Instagram (FOTO LAJM) Disa video, një afrimitet mes tyre si edhe miqtë që flisnin bëri që të mendohej se Fifi dhe Flori ishin lidhur me njeri-
Shoferi i dehur kërcen si në filma kur sheh policinë (VIDEO) Ky është momenti kur një shofer i dehur u përpoq të kërcente për të tentuar një shmangie arrestimi nga ana e policisë.
"Të dua", fansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin (FOTO LAJM) VIP-at janë njerëz me shumë influencë tëk njerëzit. Kemi parë plotë raste që fansat e një personazhi të famshëm të marr
Kuba goditet nga meteori, shi gurësh mbi shtëpitë e zonës (VIDEO) Një meteor goditi pasditen e së premtes Kubën perëndimore. Guri hapësinor ra pranë qytetit Viñales, duke mahnitur banorë
“Duhemi akoma”, Fifi reagon për sherrin me Florin Megjithëse disa javë më parë Fifi dhe Flori Mumajesi u bënë kryefjala e mediave për shkak të një videoje ku shfaqeshin n
'Mungojnë sytë e tu të qeshur', Fifi emocionon me fjalë për personin e zemrës Këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur, Fifi është përfolur shumë për shkak të afrimitetit me Flori Mumajesin. Thash
Po na bëjnë sytë?! Shqiptarja rrëmben kurorën e rëndësishme në SHBA (FOTO & VIDEO) Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mbrëmjen e djeshme është mbajtur finalja e kompeticionit të bukurisë, Miss New York
Dekada më vonë, gjendet anija e fundosur me flori Një anije transporti me flori, që u fundos në vitin 1939 teksa lundronte nga Amerika e Jugut për në Gjermani, është zbul